Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za?

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak!

    35 76.09%
  • Nie!

    8 17.39%
  • Tak, ale z innych przygód. (nie zapomnij napisać, jakich)

    3 6.52%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Pisanki w dropach z wiktora, OB i banitów

  1. #21
    Odkrywca Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    1,072
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mastaszko Zobacz posta
    pisanki spadaja ze wszystkich przygod, ale ich pojawianie sie i ilosc jest losowa. nie sa przypisane konkretne ilosci do konkretnej przygody
    Nie do końca. Na przykład w CR, MB czy RB wpada 0, 18 lub 60 w podstawowym slocie. Innych wartości nie ma.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.10.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    tak, tylko jaka jest szansa na to, że te pisanki powypadają z przygód? Ja od początku eventu miałem drop z kilkudziesięciu przygód i zaledwie raz wypadło mi 90 pisanek (60+30), może z 3-4x 27(18+9), a w większości przypadków nie dostaję po prostu żadnych. Znajomy za to dość często ma po te 60. Czy to jest od czegoś zależne czy też po prostu mam takiego głupiego pecha? Może lepiej jakoś to ustabilizować czy coś, żeby każdy miał podobne szanse?
    A co do przygód to z Mrocznych wypadło mi 18, z ZE 60, a z CR i Byka również po 18

  3. #23
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    93
    Serwer
    Złota Góra
    Jakoś koło 15-20% szans na pisanki jest w przygodach, myślę, że każdy ma podobnie.
    Głównie jest 0 pisanek, co 5., 6. przygodę wpada jakaś ilość pisanek.

    Z 1-osobowych wpada 6,10, 20, z 2-osobowych 12, 40 (+w wikingach 50), z 3-osobowych (łącznie z bajkowymi) 18,60.

    Z kooperacyjnych o ile wiem nie wpadają w ogóle.

    (szkoda, że z rzadszych przygód nie ma więcej, byłaby to jakaś odmiana, a tak to nadal wszyscy gonią tylko wyspę, byka i czarnych).
    Ostatnio edytowane przez Marcja ; 09.04.2014 o 13:42

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.