Zamknięty wątek
Strona 60 z 71 PierwszyPierwszy ... 10 50 58 59 60 61 62 70 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 710

Wątek: [Dyskusja] Event: Wielkanoc 2014

  1. #591
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez aziul Zobacz posta
    A jak to jest z tą lupą? Znajomy przydzielił mi premię i tyle bo nie pokazały się żadne jajka ani zadanie. Relog i ciasteczka nic nie dają
    Radzę się zapoznać z tym tematem. A później napisać do supportu.
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  2. #592
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ok dzieki

  3. #593
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moich 15 poszukiwaczy z bardzo długich poszukiwań przyniosło 160 pisanek to jest kpina na dodatek wykonanie 8 różnych dziś przygód nie dało a ni jednej pisanki. Jest to mój drugi ewent wielkanocny i powiem tylko tyle że jest coraz gorzej z każdą kolejna konserwacją. Ta gra lub firma chyli się ku upadkowi takie jest moje zdanie i odczucie. Coraz więcej stresu coraz mniej przyjemności

  4. #594
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bo chciałbyś w 3 dni mieć pisanek na wszystko
    W zeszłym roku 15 poszukiwaczy nie przyniosło by Ci nawet połowy tego więc nie płacz.

  5. #595
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    bo chciałbyś w 3 dni mieć pisanek na wszystko
    W zeszłym roku 15 poszukiwaczy nie przyniosło by Ci nawet połowy tego więc nie płacz.
    +1

    do tego fakt że sie ktoś grą stresuje to raczej nie wina gry. Szczególnie w momencie kiedy ciągle narzeka i gra dalej.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  6. #596
    Osadnik Awatar Fasi
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    No dokładnie, nie ma co płakać bo jest lepiej niż w tamtym roku
    To, że skrypt był nad wyraz łaskawy w początkowej fazie eventu Bożonarodzeniowego nie znaczy, że na każdym innym evencie cały skład grubasów będzie znosił z bardzo długich 300-400 itemów.

  7. #597
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pirat11 Zobacz posta
    Moich 15 poszukiwaczy z bardzo długich poszukiwań przyniosło 160 pisanek to jest kpina na dodatek wykonanie 8 różnych dziś przygód nie dało a ni jednej pisanki. Jest to mój drugi ewent wielkanocny i powiem tylko tyle że jest coraz gorzej z każdą kolejna konserwacją. Ta gra lub firma chyli się ku upadkowi takie jest moje zdanie i odczucie. Coraz więcej stresu coraz mniej przyjemności
    Koledze w 2 dniu eventu nie przynieśli żadnego jaja, za to dzisiaj 430, po prostu trzeba się uzbroić w cierpliwość, jutro pewnie przyniosą więcej.
    Jeżeli brałeś udział w poprzednim evencie i uważasz że jest gorzej to chyba coś jest nie tak z Twoim postrzeganiem rzeczywistości. Rok temu przynosili zawsze tylko po 7 pisanek, teraz mogą nawet 50 i wcale nie jest to rzadkością. Z przygód chyba w ogóle nie otrzymywało się pisanek, teraz z byka można trafić 60 sztuk. Podaj mi w jakich aspektach ten event jest gorszy od zeszłorocznego.

  8. #598
    Osadnik Awatar Fasi
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Może wysoką cenę jajek kolega pirat11 ma na myśli

  9. #599
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    16 odkrywcow wczoraj 330 pisanek
    14 odkrywcow dzisiaj 110 pisanek

  10. #600
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    piwonia poczekaj do kolejnej konserwy

Zamknięty wątek
Strona 60 z 71 PierwszyPierwszy ... 10 50 58 59 60 61 62 70 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.