Zamknięty wątek
Strona 37 z 71 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 39 47 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 710

Wątek: [Dyskusja] Event: Wielkanoc 2014

  1. #361
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja nie płacę od początku roku. Na promocję x3 też nie dałem się naciągnąć. Ciekaw za to jestem, ilu ludzi z forum, którzy piszą, że BB partaczy grę i nie kupią klejnotów, wczoraj to zrobiło.

  2. #362
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    fajnie

  3. #363
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tu jest kiosk RUCHU ja tu MIĘSO mam

  4. #364
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pirat11 Zobacz posta
    Alicja czy ty jesteś rzecznikiem BB? Jak tak to podaj nam dokładnie przyczynę tego co się obecnie dzieje

    Raczej sie zastanawia i podaje możliwe przyczyny tego co sie obecnie dzieje zamiast bic piane
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  5. #365
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    cytat z Facebooka

    Ekipa BB zapomniała, że ma dzisiaj egzaminy:"Szóstoklasiści piszą dziś sprawdzian". Jak wrócą z egzaminów to skończą konserwacje. Został tylko BB_xaar, który egzamin pisze dopiero w przyszłym roku.

  6. #366
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dlaczego BluByte nie robi konserwacji? Bo upadl. - taka przyszlosc czeka ten projekt i cala reszte innych
    Ostatnio edytowane przez Prometerion ; 01.04.2014 o 11:32

  7. #367
    Początkujący Osadnik Awatar SnakePlissken
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    Trzeba pamiętać jeszcze że wzorowym tokiem postępowania jest oczywiście konserwa po konserwie także jeszczę troszeczkę

  8. #368
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sivy-devil Zobacz posta
    siema wietom skończy się szybciej nie ma co płakać ino czekać
    witaj sivy, ja nie narzekam, ja ino realnie patrzę na świat )

  9. #369
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Konserwa konserwą ale to temat o Evencie mnie zastanawia "Jak zdobyć Pisanki? Nagrody za przygody" to znaczy że ze zwykłych przygód np Ryczący Byk albo Bagienna Wiedźma też będą lecieć pisanki w dropie ? Czy to tylko chodzi o te przygody eventowe w których trzeba znaleźć pisanki na mapie ?

  10. #370
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Blue Byte Software to jeden z najstarszych producentów gier komputerowych w Niemczech. Firma utworzona została w 1988 roku przez Thomasa Hertzlera i Lothara Schmitta. W 2001 roku stała się częścią koncernu Ubisoft. Studio, którego siedziba znajduje się w Dusseldorfie słynie przede wszystkim z serii The Settlers i Battle Isle i z przedłużających się konserwacji. Staż firmy ni jak się ma do jakości produktu i podejścia do klienta

Zamknięty wątek
Strona 37 z 71 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 39 47 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.