Zamknięty wątek
Strona 38 z 71 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 48 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 710

Wątek: [Dyskusja] Event: Wielkanoc 2014

  1. #371
    Osadnik
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najsłynniejsza niemiecka konserwa? Tygrys albo pantera czy inna cholera?

  2. #372
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Raczej sie zastanawia i podaje możliwe przyczyny tego co sie obecnie dzieje zamiast bic piane
    Zgadzam się, mogła podać powód dla którego właśnie tak się dzieje. Możliwe, że to przez zmiany personalne. Tylko chyba nas ma to niezbyt interesować. Dlatego na forum jest tylko Xaar jako przedstawiciel. Reszta nazwisk jest nieznana.
    Śmieszy mnie tylko trochę to, że wczoraj nie kupiłem klejnotów, a mniej niż 24 h po tej promocji, dostaję dowód na to, że dobrze zrobiłem.

  3. #373
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez tama22 Zobacz posta
    Najsłynniejsza niemiecka konserwa? Tygrys albo pantera czy inna cholera?
    Lepiej nie wołaj tutaj ekspertów z WoTa bo sie zacznie kolejna drama i kopiowanie bez podawania źródeł;p
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  4. #374
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez ozeo Zobacz posta
    Konserwa konserwą ale to temat o Evencie mnie zastanawia "Jak zdobyć Pisanki? Nagrody za przygody" to znaczy że ze zwykłych przygód np Ryczący Byk albo Bagienna Wiedźma też będą lecieć pisanki w dropie ? Czy to tylko chodzi o te przygody eventowe w których trzeba znaleźć pisanki na mapie ?
    WAlić byki na potęge i zbierać jajca
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  5. #375
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    witajcie co ja mam zrobić wczoraj włączyłem sobie 1 dzień prenium ustawiłem sobie tak zeby kączyl sie o 12 a mój problem jest taki ze na 14 ide do roboty wiec oni włacza gre a ja nie będę mial z tego premium już nic

  6. #376
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    suchyz twoje premium twoja sprawa

  7. #377
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez suchyz Zobacz posta
    witajcie co ja mam zrobić wczoraj włączyłem sobie 1 dzień prenium ustawiłem sobie tak zeby kączyl sie o 12 a mój problem jest taki ze na 14 ide do roboty wiec oni włacza gre a ja nie będę mial z tego premium już nic
    Jak pisze na stronie głównej, konta premium zostaną przedłużone, tylko Tobie to chyba i tak wisi jak kilo kitu u sufitu, bo wtedy będziesz w robocie

  8. #378
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez suchyz Zobacz posta
    witajcie co ja mam zrobić wczoraj włączyłem sobie 1 dzień prenium ustawiłem sobie tak zeby kączyl sie o 12 a mój problem jest taki ze na 14 ide do roboty wiec oni włacza gre a ja nie będę mial z tego premium już nic
    Proste, skoro gra ważniejsza to nie idź do pracy.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  9. #379
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    żądaj zwrotu gotówki za towar przeterminowany

  10. #380
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    urlopy my pobrali a tu giercy ni ma.

    ALE DOBRA WAŻNA SRAWA !!!!!!!!!!!

    start opuźniony już o 4h rozumiem że koniec tak samo będzie później.

Zamknięty wątek
Strona 38 z 71 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 48 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.