Zamknięty wątek
Strona 33 z 71 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 43 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 710

Wątek: [Dyskusja] Event: Wielkanoc 2014

  1. #321
    Początkujący Osadnik Awatar kacper36644
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez laaf Zobacz posta
    RAZ sie zdarzylo ze w czwartek a mialo byc w srode , wiec to wyjatek byl, ale jak dla niektorych to problem to gratuluje rozwiniecia wyspy ze pare godzin wam wplywa na gre...
    tu nie chodzi o to jak kto rozwinal wyspe tylko kiedy sa konserwy !!! widze ze to ty masz problem bo to nie pierwszy raz kiedy zrobili konserwacje innego dnia !

  2. #322
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    to podaj przyklad...

  3. #323
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jak mnie pamięć nie myli to ostatnimi czasy konserwy są we wtorki więc nie wiem o co kaman,po za tym nic się nie stanie przez te 2h-3h.troche dystansu ludziska
    Nigdy nie mów nigdy

  4. #324
    deagostini85
    Proponuję tym zniecierpliwionym wyjść na dwór i zaczerpnąć świeżego powietrza

  5. #325
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    O evencie moje 3 grosze, z mojego własnego egoistycznego 50 poziomowego punktu widzenia
    1. Generał 220 z pierwszym atakiem: A na co to mi? Mam majora... jakby miał 270 limit to bym się zainteresowała. Gdyby miał 250... być może bym spojrzała...
    2. Doświadczony odkrywca... mam ich tlu że kolejny mi nie jest potrzebny.
    3. Weteran... no tak 1 major i 2 weteranów, kwatermistrz. Kolejna niepotrzebna gęba w gwieździe do przewijania.
    4. Premie... są odznaczenia, póki nie będzie czegoś x4, nie spojrzę.
    5. Pływający dom - może być, choć obeszłoby się bo po ostatnich wydarzeniach z lodowymi, każdy trochę grający mam spore limity.
    6. Króliki... litości...
    7. Pudełko z niespodziankami Pauli.. tak tak na pewno się skuszę.
    8. Cykl przygód - jedyna dobra rzecz w evencie, mam wszystkie zadania zaliczone to jakaś chwilowa rozrywka.

    Podsumowując - jak zwykle 50tki są w tej grze zbędne, nikt ze stafu o nich nie myśli. Gdyby nie ten cykl przygód to chyba zaczęłabym marudzić

  6. #326
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ewentualnie na pole mogą też iść ci co na południu mieszkają... ( małopolska czy jakoś tak )

  7. #327
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Już od prawie 50 minut BB_xaar nic nie napisał, więc lada moment powinno ruszyć

  8. #328
    Początkujący Osadnik Awatar kacper36644
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez laaf Zobacz posta
    to podaj przyklad...
    2 tygodnie temu w czwartek

  9. #329
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wczorajsza wyprzedaż klejnotów przerosła nasze oczekiwanie bardzo dziękujemy BB. zawsze kiedy likwiduje się sklep robi się wyprzedaż. Jutro będzie informacja serwer do wynajęcia od zaraz

  10. #330
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Alicija Zobacz posta
    O evencie moje 3 grosze, z mojego własnego egoistycznego 50 poziomowego punktu widzenia
    1. Generał 220 z pierwszym atakiem: A na co to mi? Mam majora... jakby miał 270 limit to bym się zainteresowała. Gdyby miał 250... być może bym spojrzała...
    2. Doświadczony odkrywca... mam ich tlu że kolejny mi nie jest potrzebny.
    3. Weteran... no tak 1 major i 2 weteranów, kwatermistrz. Kolejna niepotrzebna gęba w gwieździe do przewijania.
    4. Premie... są odznaczenia, póki nie będzie czegoś x4, nie spojrzę.
    5. Pływający dom - może być, choć obeszłoby się bo po ostatnich wydarzeniach z lodowymi, każdy trochę grający mam spore limity.
    6. Króliki... litości...
    7. Pudełko z niespodziankami Pauli.. tak tak na pewno się skuszę.
    8. Cykl przygód - jedyna dobra rzecz w evencie, mam wszystkie zadania zaliczone to jakaś chwilowa rozrywka.

    Podsumowując - jak zwykle 50tki są w tej grze zbędne, nikt ze stafu o nich nie myśli. Gdyby nie ten cykl przygód to chyba zaczęłabym marudzić
    No pod tym się podpisze poza punktem z generałem i odkrywcami
    A co do 50tek to fakt nie mamy co robić już
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

Zamknięty wątek
Strona 33 z 71 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 43 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.