Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Możliwość oglądania poczynań kolegów na przygodach, czyli patrz i bądź zasdrosny

  1. #1
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Możliwość oglądania poczynań kolegów na przygodach, czyli patrz i bądź zasdrosny

    Koleś z gildii mi podpadł. Załączyłem Wiktora Podstępnego, koleś się zadeklarował, ale ja postanowiłem że zaproszenia na dropa polecą następnego dnia. Nazajutrz rozesłałem zaproszenia, a koleś się wcisną się gdzieś na Krawca. No to ja i kumpel nie czekaliśmy na wrednego kolesia tylko wykończyliśmy Wiktora, i rozmyślaliśmy jak by tu jeszcze bardziej mu dokuczyć.
    Wpadł mi do głowy pomysł aby członkowie gildii lub znajomi, mogli podglądać przygody innych graczy, będąc tylko widzami i nie mogąc w żaden sposób wpływać na wydarzenia na mapie.
    Oj koleś byłby zazdrosny jak wariat gdyby mógł sobie tylko popatrzyć jak robię Krawca.
    Ale jest też pozytyw, słabsi gracze mogli by się czego poduczyć.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czego by się mogli poduczyć? Nie wyobrażam sobie, żeby widoczny był skład oddziałów. A do tego, jakby Ci na taką przygodę weszło z 10 widzów, to życzę powodzenia w blokach

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zdeczka nie rozumiem ale pomysł dobry... ankietę wstaw

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dziwny pomysł. nauka? od tego są poradniki bądź symulator

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak na moje to wystarczyłoby w gildii dodać listę przygód do których ktoś jest zaproszony bo obecnie jest tylko przygoda odpalona przez osobę.

  6. #6
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Trochę bez sensu,pomysł każdy ma swoją prywatnośc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.