Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Kryzysowe

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Kolonia

    Kryzysowe

    Witam
    mam takie nurtujące wewnętrznie mnie pytanie :
    kiedy kolejne kryzysowe?

    event haloween niekoniecznie udany, zimowy już bardziej .. kolejny dopiero na wielkanoc - przydałaby się taka "zapchajdzióra" jak kryzysowe .. trwa to krótko, jest intensywne kto chce bierze udział, kto nie ten nie .. proste jasne zasady.. czego brak w dzisiejszych czasach
    z jednej strony szkoda, że daliście posmakować te 2 ciągi kryzysowych , z drugiej żal nie wykorzystać tak udanego pomysłu ..fakt, że nagrody na kolana nie powalały, w gildii 70% marudziło, ale robiło .. teraz krawce przeplatane zdrajcami ... nuuuda .. ludzie majorów i transporterów pozdobywali i czas coś ambitniejszego dać... słowem .. KRYZYSOWE ! poziom zadań był ok, troszkę cięższy też być może (na cholipcie mi te 50k saletry w magazynie?) , kwestie nagród zwiększyć - pływający dom, lodowe posiadłości czy tam młyny wodne, do tego 1k klejek .. a nie 500

    reasumując .. przygody przybywajcie, monotonię TSO rozwiewajcie

    acha..
    PS. kwestie nazewnictwa poszczególnych ciągów zadań/ opisów szczegółowych dajcie graczom - chętnie coś wymyślimy... choć patrząc na Wasze popisy jak kłamliwa koza z synów krawca odnawiają wiarę w Waszą inwencje twórczą

    pozdrawiam Ssivy

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nagrod nie podwyzsza bo niby po co? 1k kleju za zrobienie sawanny czy ZE? No bez jaj... ale takie questy byly w Upadlej
    Jestem za kryzysowymi zrobilem wszystkie czyli cale dwa...

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kryzysowe były, ciekawą odskocznią. przydałby się kolejny zestaw.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    BB jeszcze ma czas do wielkanocy wiec nie ma przeciwskazan do wladowania nam go.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mogliby się postarać o jakieś zawody między serwerami...
    Problem z tym że oni sami nic nie wymyślą baaa nawet nie korzystają z naszych pomysłów

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Według mnie nie ma szans na kryzysowe przed świętami. Teraz raczej skupią się na dopracowaniu eventu. Za jakiś czas pierwsza jego wersja wyląduje na testowym, więc gracze znów znajdą multum, mniej lub bardziej, widocznych minusów. A BB skupi się na tym, by znaleźć złoty środek i równowagę w evencie.
    Osobiście nie spodziewam się takiego szału jak w grudniowym evencie. Tamte zawsze były obfite.
    Ciekaw jestem, czy BB ujawni jakieś informacje dotyczące rzeczy poza eventowych.

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzisiaj Xaar ma zapodać pamiętnik, to zobaczymy ale wątpie, skupi się raczej na evencie.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o 16 ma byc info

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no i dzisiaj nowa wersja na testowym, może wrzucą juz event

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event zacznie się 2-3 tygodnie przed świętami, na testowym 2-3 tygodnie wcześniej czyli na testowym powinien być za 2 do 4 tygodni
    Mi bardziej by zależało na burzeniu skał

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.