Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Konserwa 24.02

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Konserwa 24.02

    OOO mamy info o konserwie... Tyle, że nic nie będą zmieniać..... Czyli nic raczej nie zepsują!!! HURRRRRRRRAAAAA!!!

  2. #2
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Yupiii!!!!
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  3. #3
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Robimy jednak zakłady, co padnie z tego, co jest: interfejs poczty, suwak w koszarach już zupełnie, logowanie do gry, zaproszenia do przygód, etc, etc ...

    Dla zwycięzcy, który prawidłowo wytypuje (o ile będzie z Nowej Ziemi) stawiam klej do skóry

  4. #4
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmmm, ciężki wybór, tak wiele można popsuć, ehh co by tu wybrać, stawiam na coś z kolekcją- skoro jest zapowiedź, to i coś pobroić muszą, a że w innym wątku było napisane, że dziś naprawią wyświetlanie, to i coś z kolekcji pewnie popsują- to mój typ, ehh..>>>
    Edit: ew, to co zwykle po konserwie "bez poprawek" jakieś zadanie będzie znów wyskakiwać, że jest zakończone co chwilka..>> ehh
    Ostatnio edytowane przez Gacek666 ; 24.02.2014 o 18:58
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  5. #5
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a może zrobią niespodziankę i będzie wszystko ok?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    24.01.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dla mnie niespodzianką było by jak by zakończyli przed 7 rano. Przez te konserwę muszę cała wyspę uśpić bo jak się konserwa kończy to ja jestem w robocie i budynki do 16 bez premii będą robić ....... straty.

    Czy tak ciężko zakończyć te konserwacje tak aby nie były uciążliwe dla pracujących graczy?

  7. #7
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Zgredek_2012 Zobacz posta
    Dla mnie niespodzianką było by jak by zakończyli przed 7 rano.
    Zazwyczaj, jeśli nie są instalowane zmiany programów konserwacja koczy się około godziny szóstej.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  8. #8
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Po mojemu to ta konserwa nawet nie otwarta. Może coś robili poza kasowaniem starych raportów bitewnych, ale ciężko stwierdzić bo nic się nie zmieniło względem dnia wczorajszego. Wspomniany problem z kolekcjami nadal występuje, suwak w koszarach i magazynie prowiantu ciągle trzeba dociągać za pierwszym użyciem.
    No jeśli tak ma wyglądać praca programistów z BB, to obawiam się że nowy towar na targowisku gildii wystawią za miesiąc lub później (miało być wkrótce, a będzie w bliżej nieokreślonej przyszłości), ewent wielkanocny pewnie dopiero po wakacjach będzie.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgredek_2012

    a to może konserwacje robić w dzień żeby nie były uciążliwe dla graczy grających w nocy.
    Wszystkim nie dogodzisz.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie wszystko działa normalnie (tak sądzę). Miałem tylko problem z Uplayem. Ale za 3 razem się udało. Teraz czekamy na aktualizację pamiętnika

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.