Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: Szkółka WIejska

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Szkółka WIejska

    BRAWO BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuje ............... k ............. BB .............. za ten pomysł , nie kupowałam szkółek leśnych bo dla mnie to było nieopłacalne ,wolałam wyszkolić ludzi w magazynie prowiantu ...... a teraz dajecie 5 lvl tego ? Jaja sobie robicie ????? to może mam kolekcjonować mroczne fortece bo za 3 miechy dacie im opcje produkowania Bagiennej Wiedźmy, albo Bałwany , każdy bałwan produkuje raz dziennie premie x5 ........ albo najlepsze może króliki będą znosić jaja wielkanocne ............. !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ogólnie pisząc robicie wieś z tej gry .

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja tam lubię zmiany

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo dobre posunięcie, tak parę osób krzyczało wcześniej jakie to nie opłacalne i się śmiało z innych,
    że teraz się odwróciło to na niekorzyść tych osób.

    Sami jesteście sobie winni, bo nikt nie jest wstanie przewidzieć co będzie za 2, 5, 10 lat w tej grze

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie ma jak swiete oburzenie na zmiany ktore nas nie dotycza, odnoszace sie do budynkow ktorych nie posiadamy ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlatego trzeba myśleć przyszłościowo

  6. #6
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ... i budować wszystko jak leci. To już wiemy co będzie na Wielkanoc - nowy super budynek (znaczy stary z nową funkcjonalnością, zamiast 100 ludków na dzień zrobi ich aż 150).

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Heh ... jakby nie było to BB znów potwierdza, że nie ma pojęcia co robi w tej grze. Osobiście mam jedną szkółkę wiejską z pierwszego eventu w którym się pojawiła. Dobrze pamiętam wspólny krzyk ludzi na forum, w którym ludzie jechali po BB za to, że wymyślili taki badziew. No i po dwóch latach doszli do wniosku, że ten badziew naprawią ... Fajny refleks szachisty xD
    Z drugiej strony chamsko postąpili w stosunku do ludzi, którzy tego badziewia postanowili nie kupować. Bo cena za szkółkę była absurdalna po prostu.
    Teraz ludzie którzy kupowali je, zostaną wynagrodzeni, a ludzie nie kupujący tego budynku zostali na lodzie. I tak, mogli je kupować - ktoś powie - tylko zdrowy rozsądek podpowiadał, aby przeznaczyć to na budynki o większej wartości produkcyjnej.
    Trochę głupio wyszło BB - osobiście dla mnie te szkółki już nie mają takiego znaczenia. Skończyłem wbijać poziomy, teraz od przypadku do przypadku mogę robić przygody ( może kupię sobie jakąś nową szkółkę). Problem jest z ludźmi, którzy ich nie kupowali, bo mieli lepsze opcje do zakupu a jeszcze wiszą na średnich poziomach.

    Gdyby postanowili wprowadzić nową szkółkę to też byłoby nie fair - w stosunku do ludzi, którzy kupowali te pierwsze wersje szkółek.

    Konkluzja ? Gracze powinni kupować największe g.... jakie nam zaserwuje BB, bo nie wiadomo kiedy coś im strzeli do łba i postanowią to naprawić.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Illumis Zobacz posta
    BRAWO BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuje ............... k ............. BB .............. za ten pomysł , nie kupowałam szkółek leśnych bo dla mnie to było nieopłacalne ,wolałam wyszkolić ludzi w magazynie prowiantu ...... a teraz dajecie 5 lvl tego ? Jaja sobie robicie ????? to może mam kolekcjonować mroczne fortece bo za 3 miechy dacie im opcje produkowania Bagiennej Wiedźmy, albo Bałwany , każdy bałwan produkuje raz dziennie premie x5 ........ albo najlepsze może króliki będą znosić jaja wielkanocne ............. !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ogólnie pisząc robicie wieś z tej gry .

    Za kazdym razem jak ktos sie pytal na co wydac dynie pisalem General i zaraz za nim szkolki wiejskie.

    DOBRZE WAM TAK!!!!

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Właśnie do mnie dotarło że z eventów można było wyciągnąć 6 szkółek nie 3 a to troche BB odwaliło...bo jakby człowiek wiedział to by je kupował no nic trudno
    Ostatnio edytowane przez Lightowy ; 22.02.2014 o 22:12

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Za kazdym razem jak ktos sie pytal na co wydac dynie pisalem General i zaraz za nim szkolki wiejskie.

    DOBRZE WAM TAK!!!!
    Brawo ! Po prostu masz się czym szczycić. To zróbmy tak, kup sobie teraz parę paczek granitu za klejnoty w sklepiku. To moja rada, jest to dobra inwestycja.
    Za dwa lata postanowią zmienić ilość za tą cenę, a Ty dostaniesz nadpłatę.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.