Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Wątek: Szkółka WIejska

  1. #21
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No i pięknie Mam tych szkółek aż 6 sztuk, które szpeciły mi wygląd wioski. Teraz nie dość, że ładnie wyglądają to jeszcze wzrosła ich wartość. Jak dla mnie świetna zmiana, chociaż mało potrzebna w tej chwili. W dalszym ciągu czekamy na sens gry i rozbudowany system pvp.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  2. #22
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Illumis Zobacz posta
    BRAWO BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuje ............... k ............. BB .............. za ten pomysł , nie kupowałam szkółek leśnych bo dla mnie to było nieopłacalne ,wolałam wyszkolić ludzi w magazynie prowiantu ...... a teraz dajecie 5 lvl tego ? Jaja sobie robicie ?????
    Sie narobilo! No popatrz.
    Ujadasz ,ujadasz i po ci to ?
    Niedługo będzie event, to sobie kupisz tych "szkółek leśnych" -(jak je to pięknie nazwałeś) , ile będziesz mógł i sobie wylewelujesz na 5 lewel. Z czym masz problem ?
    Dla graczy na wysokim poziomie wszelkie dostępne bonusy z eventow nie są żadnym problemem ,wiec twoje ujadanie uważam za szczeniackie grymaszenie rozwydrzonego bachora ,który swego czasu nie chciał play station ,
    a gdy wprowadzono nową grę dla tej konsoli ,to rzucał się na chodnik i tłukł o bruk główką, raczkami i nóżkami ze złości ,że mu mamusia tego wcześniej nie kupiła.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    szkółki były i teraz jeszcze bardziej będą opłacalne....,

    może ktoś napisać ile kosztując upy szkółek ?

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    2lvl - 250 dech.lisc, 300 marm - 2 ludziki/2h
    3lvl - 100 monet, 400 marm - 3 ludziki/2h
    4lvl - 500 monet, 1k marm - 4 ludziki/2h
    5lvl - 1k granitu, 500 dech egzo - 5 ludzików/2h
    Chyba tyle.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Wieczne narzekania.... ale jak sprzedawaliście dynie bo po prostu nie chciało się kupować szkółek teraz tego nie pamiętacie.
    O pieniądzach które za to zgarnęliście też teraz nikt nie pisze. Wcześniej za te pieniądze dało się kupić silos czy młyn na handlu.
    A to tylko gra ... choć jak w życiu raz zrobisz dobrą inwestycje a raz popłyniesz.

    Ja jestem zadowolony bo może i po czasie ale BB poprawia swoje niedociągnięcia.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    134
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hahah wymyślacie coraz lepsze rzeczy niż sam BB! Płaczecie jak ci co brali kredyty we frankach. Jak rata wychodziła 2-3x mniej niż w złotówkach to świetnie ale jak przyszło co do czego, że do spłaty wychodzi 2x więcej niż sam kredyt to sine d*pska!
    Możecie mieć pretensje tylko do siebie, że nie kupiliście jak były dostępne w evencie.. ale zaraz, przecież się nie opłacało, skoro się nie opłacało to nic nie straciliście.
    To tak jakby żądać zwrotu hajsu za zakupione aukcje na giełdzie bo wtopiliście

  7. #27
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez tD_MaRcel Zobacz posta
    może ktoś napisać ile kosztując upy szkółek ?
    Tyle co silosów, manufaktur czy młynów wodnych.

  8. #28
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja uważam że zapowiadane nowości to krok w jakimś dobrym kierunku. Faktycznie iż szkółki wiejskie nigdy nie były jakimś produktem wartym uwagi i lepiej było zainwestować w coś innego, ale na pewno ci co nie kupili będą mogli to nadrobić np. przy najbliższym evencie.
    Mnie cieszy to że BB nie wprowadziło swoich nieprzemyślanych decyzji np. jak kopalnia granitu czy szkółka egzo, i mam nadzieję że albo to zmienią albo sie z tego wycofają bo tak szczerze mówiąc to bardzie się będzie opłacać ulepszyć szkółkę niż budować kopanie granitu gdzie duży koszt zakupu a wydobycie mniejsze (mimo możliwości premiowania) nić z dropów z kilku przygód wykonanych w krótszym czasie.

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    ""Hahah wymyślacie coraz lepsze rzeczy niż sam BB! Płaczecie jak ci co brali kredyty we frankach. Jak rata wychodziła 2-3x mniej niż w złotówkach to świetnie ale jak przyszło co do czego, że do spłaty wychodzi 2x więcej niż sam kredyt to sine d*pska!""

    Sorry mam kredyt ale nie płacze bo mimo że frank skoczył o 1 zł nadal mam lepsze warunki niż Ci co wzięli w złotówkach
    Poza tym od boom-u franka minęło dopiero 5 lat skąd wiesz czy za następne 5 frank nie spadnie o 2zł ?
    Branie kredytu w obcej walucie obarczone jest właśnie tym ryzykiem na które każdy rozumny człowiek decyduje się świadomie i za swoje czyny odpowiada
    Ja brałem kredyt z jednym z lepszych doradców na Śląsku i jestem mega zadowolony
    Mało tego poleciłem tą osobę kilku znajomym i też dostali świetne oferty
    Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba mieć minimalne pojęcie na co się decydujemy

    Szkółki świetnie zdobią moją wyspę a teraz jeszcze będą wspomagać ekonomię na wyspie nic tylko się cieszyć.
    Ci co nie zaryzykowali zakupu mogą tylko żałować

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    ""Hahah wymyślacie coraz lepsze rzeczy niż sam BB! Płaczecie jak ci co brali kredyty we frankach. Jak rata wychodziła 2-3x mniej niż w złotówkach to świetnie ale jak przyszło co do czego, że do spłaty wychodzi 2x więcej niż sam kredyt to sine d*pska!""

    Sorry mam kredyt ale nie płacze bo mimo że frank skoczył o 1 zł nadal mam lepsze warunki niż Ci co wzięli w złotówkach
    Poza tym od boom-u franka minęło dopiero 5 lat skąd wiesz czy za następne 5 frank nie spadnie o 2zł ?
    Branie kredytu w obcej walucie obarczone jest właśnie tym ryzykiem na które każdy rozumny człowiek decyduje się świadomie i za swoje czyny odpowiada
    Ja brałem kredyt z jednym z lepszych doradców na Śląsku i jestem mega zadowolony
    Mało tego poleciłem tą osobę kilku znajomym i też dostali świetne oferty
    Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba mieć minimalne pojęcie na co się decydujemy
    95% twojej wiadomosci to kryptoreklama kredytu w walucie obcej !!!

Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.