Zamknięty wątek
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

Wątek: Szkółka WIejska

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Brawo ! Po prostu masz się czym szczycić. To zróbmy tak, kup sobie teraz parę paczek granitu za klejnoty w sklepiku. To moja rada, jest to dobra inwestycja.
    Za dwa lata postanowią zmienić ilość za tą cenę, a Ty dostaniesz nadpłatę.
    Jakis malo trafiony ten przyklad nie ma co beczec nad rozlanym mlekiem szkolka na 5 lvl kokosow nie robi jak ci malo ludkow to se dostaw ze dwie piekarnie...

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przykład jak najbardziej trafny. kadMoholik szczyci się tym tak jakby nie wiem co zrobił. A jedyne co mu wyszło to czysty fart, że BB po dwóch latach postanowiło coś poprawić.
    Ja nie jestem zazdrosny. Jeżeli ktoś kupował te szkółki (chyba były z nimi 2 eventy ?) to teraz będzie mieć naprawdę dużą produkcję osadników. Gdyby pod to robić przygody ze średniego segmentu to można spokojnie nie robić osadników i co 2-3 zrobić przygodę.
    Szkoda tylko, że BB znów zadziwia swoim postępowaniem. Minęło bardzo dużo czasu od ich wprowadzenia.

    Mnie stać na to, by osadników robić z chleba, nawet do bajkowych. Co nie znaczy, że mam siedzieć cicho i mówić, że BB zrobiło coś wspaniałego. Bo według mnie nie zrobiło i zachowało się po prostu głupio.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Gdyby postanowili wprowadzić nową szkółkę to też byłoby nie fair - w stosunku do ludzi, którzy kupowali te pierwsze wersje szkółek.
    Idąc tym tokiem rozumowania to każda nowosc jest nie fair bo wcześniej jej nie było.

    Zastanawiam się tylko kiedy ludzie w końcu pojmą, że jest to gra online i najlepszy budynek/przedmiot w danej chwili moze okazać się już nie najlepszy przy okazji kolejnej aktualizacji.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez icaras Zobacz posta
    Idąc tym tokiem rozumowania to każda nowosc jest nie fair bo wcześniej jej nie było.

    Zastanawiam się tylko kiedy ludzie w końcu pojmą, że jest to gra online i najlepszy budynek/przedmiot w danej chwili moze okazać się już nie najlepszy przy okazji kolejnej aktualizacji.
    Ja nie mam nic przeciw nowościom. No może mam małe życzenie, aby one dodawały coś nowego i ciekawego. A nie tylko powiększały ofertę buffów dostępnych w DW (heh tak, znów piję do "nowości").
    Poza tym mówimy tutaj o nowościach, a nie o zmienianiu po ponad roku budynku, który już istnieje.
    Skoro fakt, że to jest gra on-line ma być usprawiedliwieniem do ciągłych zmian funkcji budynków, to widocznie ludzie lubią jak w grze panuje zamęt, bałagan i totalny nieład.
    Osobiście wolałbym zrównoważony, przemyślany rozwój.
    Ale masz rację Icaras, BB kompletnie nie ma koncepcji na to co robi, nie wie co i jak zrobić, przez co po latach zmieniają funkcję budynku, i zamiast dodać funkcję nowych buffów do już istniejącego magazynu prowiantu, dodają nowy budynek do eventu. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Nowość i budynek mniej do wymyślania do eventu.

    Ale przecież co ja wiem. Skoro piszę co według mnie jest dziwne, to zaraz jakiś oświecony jegomość napisze mi, że jestem głupim polaczkiem bo narzekam xD

    Pozdrawiam

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Faktem jest, że jest to dziwne. Jednak gram/grałem w kilka/naście gier online i wiem jakimi prawami rządzą sie takie gry. Tutaj przykład Szkółki wiejskiej, która nota bene niewiele nas kosztuje ( mam na myśli upgrade).

    Gram w pewną miedzynarodową gre MMO gdzie pewien feature dostępny swego czasu ( w przeliczeniu na PLN ) kosztował 2k a teraz wypuścili kolejny za 5k a poprzedni dając za free w evencie. Jakoś ludzie nie robią tam tragedii z tego powodu. Może to po prostu jest spowodowane tym , że Polak ma już w naturze aby psioczyć na wszystko zamiast wziąć się do roboty. Juz sobie wyobrażam jakby na TSO wprowadzili takie zamiany, to większość ludzi na polskich serwerach chyba by sie "pocięła".

    EDIT: ups doczytałem o Polaczku, nie miałem nic na myśli w tym kontekscie, jednak nasz naród ma tą wadę i to niestety widac.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bardo dobra decyzja z tymi szkółkami dzięki BB
    Poproszę jeszcze upgrade wież wiedzmy

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @AndyKozakow wieża wiedźmy raczej nie, ale specjalny magazyn prowiantu, to raczej oczywiste że prędzej, czy później będzie upgradowalny. Wtedy Illumis będzie się cieszyła, bo go ma i niezbyt się będzie przejmowała losem osób, które na niego nie było stać, albo zaczęły grać po evencie.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kris jestes moim ulubionym trolem i malkontentem


    "Mnie stać na to, by osadników robić z chleba" - tak mi sie tem teks podoba, że chyba sobie go w stopke wrzuce.
    Ostatnio edytowane przez kadMoholik ; 23.02.2014 o 12:33

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiele osób zgłaszało że szkółki w obecnej formie są mało opłacalne, więc należą się podziękowania BB za ten ruch. Jak ktoś grał w czasie eventów a szkółek nie kupił jego strata. Na pocieszenia mogę powiedzieć że będzie w takiej samej sytuacji jak nowi gracze.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobry ruch ze strony BB z tymi szkółkami w końcu będzie z nich większy pożytek . Nie rozumiem oburzenia autora tematu póki co to tylko nowość na testowym nie wiadomo czy np wraz ze zwiększeniem poziomu nie zniosą limitu na ich ilość. A jeśli nawet nie to zawsze ma 3 w sklepie (ich cena w klejkach nie jest jakoś super duża więc można za logowania spokojnie nazbierać).

Zamknięty wątek
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.