Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: miecze z żelaza

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    miecze z żelaza

    Mam wszystkie kopalnie żelaza + 2 warsztaty na 3lvl i produkcja łączna to 350 mieczy, czyli śmieszna ilość. Mógłbym upgadować warsztaty, ale wtedy do produkcji nie starcza żelaza. To co zamieniać miecze brąz na żelazne ?
    Jak sobie z tym radzicie?
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 19.02.2014 o 22:24

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najprosciej mozna sobie z tym poradzic olewajac produkcje zelaza i robiac rekrutow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ale w sporej ilości przygód potrzebni są ochotnicy chyba żeby poprzerabiać wszystkie poradniki. Ludzie sobie jakoś radzą, może jakiś inny sposób ?
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 19.02.2014 o 22:34

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W sporej ilosci przygod masz tez w dropie rozne rodzaje bardziej zaawansowanej broni.

    Jesli potrzebujesz robic ochotnikow to mozesz potrzebna bron zdobyc wlasnie w taki sposob, lub kupic od ludzi ktorzy tak ja zdobyli.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    3 piece żelaza, 1 piec stali, 2 mieczników żelazo, jeden stalówek, kopalnie żelaza na lvl2. Wszystko na 5tce (prócz kopalni), buffie i wszystko się powoli odkłada i Ci co kupują są pod ścianą, a ja olewam ceny rynkowe.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    miecze stalowe kupowac a co gorsza produkowac?/ idac twoim tokiem rozumowania chlopie jak chcesz miec puszki juz szykuj sie na ciesle, ludwisarza, kolodzieja i huty tytanu na dobrych lvlach ...
    a tak zupelnie na powaznie ...3 huty zelaza ..2 miecznikow ten sam lvl..wiecej niepotrzeba ..
    miecze stal,damaszki , kusze, puszki wpadaja w duzej ilosci z przygod..nie bedziesz budynkow do produkcji tego potrzebowac jeno do zadan..
    jesli jeszcze nie robisz takich przygod najlepiej na poczatek kupic czy w gildii poprosic o ilosc tej broni taka abys po 250jednostek najlepszych wyszkolił..one bez jakiegos bledu z twojej str nie giną..
    ta bron ci sama bedzie przybywac miecze zelazo jeszcze 2 miecznikow odzaluj i 3 huty ale stali czy mieczy stal nie rób potrzeby zadnej nie ma..mam tego ze 300k a zadnego nie wyprodukowalem ani tez nie kupilem zareczam...
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 20.02.2014 o 12:56
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    chodzi o miecze z żelaza, tych ze stali też mam parę tysięcy

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miecze z żelaza poszły ostro do góry od chwili wprowadzenia przygód baśniowych bo tam bez nich ani rusz. Jeżeli tych przygód nie robisz to możesz sobie narazi odpuścić produkcje mieczy bo w innych nie idą one na tak masową skale i to co stracisz spokojnie odrobisz w dropach z przygód.

  9. #9
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja tak dobieram sobie przygody by ochotnicy nie padali masowo w 2 czy 3 z rzędu, miecznik oczywiście na bufie jak się da to x3

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Ja tak dobieram sobie przygody by ochotnicy nie padali masowo w 2 czy 3 z rzędu
    To juz kwestia indywidualna tego co kto jest w stanie zrobic, czy ma weterana/ majora itd. bo to tez zmienia sklad potrzebnego wojska ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.