Zamknięty wątek
Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 162

Wątek: nowe silosy

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Proponuję usunąć drwala iglastych, cena surowca pójdzie w górę

  2. #82
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    To jest zwykła zagrywka pod kątem wyciągnięcia klejnotów, a to że u nas jest do 4 ta "promocja" a u reszty do 13-14 świadczy tylko o szacunku do Polskich graczy.


    Mam nadzieję że ironia zostanie wychwycona.

  3. #83
    Osadnik Awatar Saruman_74
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ironię na pewno wychwycili ci co wyburzyli po 30-40 zwykłych silosów

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Ahahaa, i jest promocja na klejki. No koledzy i koleżanki, jest mega okazja, trzeba je nakupić by szybko zdążyć skorzystać z promocji ulepszonego silosa Ja już kupiłem, bo mogą się rozmyślić i wyłączyć za godzinę.

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak ktoś miał wątpliwości po co BB robi takie zamieszanie to ma odpowiedz:/

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Czyli w 100% spełniasz ich plan;d a za tydzień albo 2 silos wróci.

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chciałem tylko przypomnieć że ani wyspy, ani silosy nie są waszą/naszą własnością. Wszystko jest własnością BB i tylko możecie się tym pobawić. Jak zamkną grę bez słowa 13 marca to zamkną i tyle. Nie chce mi się szukać, ale odsyłam do regulaminu, który wszyscy potwierdzili przy rejestracji, a mało kto przeczytał pewnie. Ta gra jest darmowa. Nie chcesz płacić to tylko grasz. Chcesz płacić to płacisz i grasz. Każdy ma wybór.

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    chciałem tylko przypomnieć że ani wyspy, ani silosy nie są waszą/naszą własnością. Wszystko jest własnością BB i tylko możecie się tym pobawić. Jak zamkną grę bez słowa 13 marca to zamkną i tyle. Nie chce mi się szukać, ale odsyłam do regulaminu, który wszyscy potwierdzili przy rejestracji, a mało kto przeczytał pewnie. Ta gra jest darmowa. Nie chcesz płacić to tylko grasz. Chcesz płacić to płacisz i grasz. Każdy ma wybór.
    Po czym wszyscy co sie darli zaplacili i zakupili i graja dalej... Polska, tylku tu takie numery... na kazdym kroku...

  9. #89
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    chciałem tylko przypomnieć że ani wyspy, ani silosy nie są waszą/naszą własnością. Wszystko jest własnością BB i tylko możecie się tym pobawić. Jak zamkną grę bez słowa 13 marca to zamkną i tyle. Nie chce mi się szukać, ale odsyłam do regulaminu, który wszyscy potwierdzili przy rejestracji, a mało kto przeczytał pewnie. Ta gra jest darmowa. Nie chcesz płacić to tylko grasz. Chcesz płacić to płacisz i grasz. Każdy ma wybór.

    Heh, chciałbym tylko potwierdzić to co napisał Miroro. W Company of Heores Online wprowadzili w pewnym momencie karty ulepszonych jednostek ( oczywiście dostępne za dolary i euro), po czym po upływie dwóch miesięcy, zamknęli grę Aj jak się ludzie z zachodu wkurzyli na nich

  10. #90
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Drogi Ubisoft !
    Wasza niespodzianka z klejnotami nie okazała się niespodzianką. Już kilka godzin wcześniej wykalkulowaliśmy, że odbędzie się masowe dojenie
    Wasza zagrywka z promocją "100%" była w 100% przewidziana i spodziewana.
    Idąc tym tokiem, jutro w godzinach zapewne popołudniowych, jak już z zachwytem zweryfikujecie podwyższony stan konta (bo mnóstwo ludzi poleci na to i zarobicie oczywiście), wydacie komunikat, że na prośbę graczy odraczacie wycofanie Ulepszonych Silosów.
    No i wilk syty (bedziecie mieć kase) i owca cała (gracze pomyślą sobie, że nie tylko dostali promocje z klejnotami ale jeszcze ich zdanie się liczy.

    Jeszcze do piękności obrazka brakuje zapewnienia, że Ulepszone Silosy się pojawią od czasu do czasu, aby ludzie ciułali i nie płakali za głośno.

    Taaaa, jest cudnie. Gdyby jeszcze tego nie okraszać milczeniem i brakiem współpracy z graczami.

    Pozdrawiam

Zamknięty wątek
Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.