Zamknięty wątek
Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 162

Wątek: nowe silosy

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    też nie dam więcej niż 70k, ale pewnie znajdą się chętni co zapłacą 100k monet.

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie poszlo im chyba za dobrze z tymi silosami, zdaje sie, ze rzeczywistosc i naiwnosc BB przerosla zalozenia, bo przypominaja, ze "jakis czas temu wprowadzili nowy cudowny silos, a teraz spieszcie sie bo zaarz go wam zabierzemy" ahh wy smutne pajacyki nie nabijecie kies tak swoja droga smetne błazny zmiencie menagera od marketingu no chyba, ze dobrze ciagnie... kase... nie no zart kazdy wie co
    Ostatnio edytowane przez Prometerion ; 26.02.2014 o 19:17

  3. #33
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Kolejny przyklad glupoty spolecznej?
    Najpierw OGROMNY placz ze wprowadzaja a teraz ZNOWU placz bo usuwaja? ogarnijcie sie ludzie bo sami nie wiecie czego chcecie...

  4. #34
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    właśnie taka akcja zmusi do zakupu kleików, dadzą promocję x2 1-2 marca i ludzie, żeby mieć ten silos wydadzą kasę
    zapewne nie mówię tu o większości, ale ci co się zastanawiali zostali postawieni pod ścianą
    "Everybody lies"

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja ani jednego nie kupiłem bo uważam ze na razie ten silos nie jest wart swojej ceny mimo ze miejsca na wyspie dawno nie mam. Nie chodzi tu o graczy tylko zachowanie BB i jego straszna nie konsekwencje. Później mogą dać ulepszony młyn i po 1 dniu się rozmyśla i go usuną bo czemu nie:P

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    To, że BB robi co chce już nie raz mieliśmy okazje doświadczyć. Nie wiem czemu cały czas się łudzimy, że to się zmieni. Ja dałbym im zarobić, gdyby podchodzili do nas poważnie, a że mają nas za idiotów to nie dam ani złotówki. Od dawien dawna gra stoi w miejscu a oni nie rozwijając projektu kombinują jak tu wyciagnąć więcej kasy. Po co mam jednak płacić za ten silos jak nie mam po co grać bo od roku jestem na 50lvl?

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Pod kątem nowych silosów poprzenosiłem budynki na wyspie i wyburzyłem kilkanaście zwykłych silosów na 5lvl. Czy BB zrekompensuje mi straty, spowodowane swoją bezmyślnością i niekompetencją? Jaki sens ma gra strategiczna, której reguły zmieniają się w sposób gwałtowny i nieobliczalny?

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tiaa - zrekompenusją ci dając 10 ulepszonych silosów.

    A co do akcji - gra się zwija to próbują na koniec wyhaczyc jeszcze jakies realne pieniądze.



    P.S. I jak prace ida z wprowadzeniem PVP????????

  9. #39
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    A śmiałam się jak ludzie pisali, że polskie serwery służą za testowe........

    Jakieś wyjaśnienie można prosić - dlaczego ten silos nagle znika?????

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Czyżby nakłady pracy i czasu nie zwróciły się za ten nowy silos ? Ja rozumiem, że w Polsce nie które decyzje są nie spójne i mamy takie efekty do których jesteśmy przyzwyczajeni ale Niemcy to inna narodowość i tok myślenia więc czemu taka zmiana ? no chyba, że Francuzi jak zwykle na wstecznym jadą ...

Zamknięty wątek
Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.