Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Zrywa połaczenie z serwerem co kilka minut, gra praktycznie niemozliwa

  1. #41
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I mnie dopadło. Nie mogę zalogować się do gry przez Firefoxa, a do tej pory mogłem. Przez Internet Explorera wszedłem z wielkim bólem dupy. Żadnych chromów i oper nie używam.

    BB_xaar, czy Ty jesteś tak głupi, czy tak zadufany, skoro uważasz, że możesz ludziom stale pierzyć nad uszami i wstawiać ciemnotę, że jacyś technicy nad rozwiązaniem problemu pracują i jak tylko się czegoś dowiesz, to dasz znać? Gdzie są te informacje, których się dowiadujesz? Ile jeszcze będzie trwał ten burdel z logowaniem i każdym innym błędem? Czekamy na konkretną odpowiedź zamiast gładkiej nawijki, jak u polityka.

    Ps. Dostanę ostrzeżenie, upomnienie, zostanę zablokowany, czy tylko post któryś z bezmyślnych modów skasuje?

  2. #42
    Licho_nie_śpi
    Cytat Zamieszczone przez dykteryjka Zobacz posta
    I mnie dopadło. Nie mogę zalogować się do gry przez Firefoxa, a do tej pory mogłem. Przez Internet Explorera wszedłem z wielkim bólem dupy. Żadnych chromów i oper nie używam.

    BB_xaar, czy Ty jesteś tak głupi, czy tak zadufany, skoro uważasz, że możesz ludziom stale pierzyć nad uszami i wstawiać ciemnotę, że jacyś technicy nad rozwiązaniem problemu pracują i jak tylko się czegoś dowiesz, to dasz znać? Gdzie są te informacje, których się dowiadujesz? Ile jeszcze będzie trwał ten burdel z logowaniem i każdym innym błędem? Czekamy na konkretną odpowiedź zamiast gładkiej nawijki, jak u polityka.

    Ps. Dostanę ostrzeżenie, upomnienie, zostanę zablokowany, czy tylko post któryś z bezmyślnych modów skasuje?
    Ostro, ale popieram

  3. #43
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dykteryjka: Skoro wspominasz, że z jednej przeglądarki nie możesz wejść, a z innej jednak weszło to już nie problem serwera. Ze swojej strony mogę zapewnić, że sam trafiłem na ten problem. W momencie wystąpienia problemu zgłosiłem się bezpośrednio do BB, sprawdzono zarówno działanie serwera jak i poproszono mnie o wykonanie pewnych czynności. Ostatecznie okazało się, że błąd nie występował po stronie serwera.

    Problem średnio występuje co 2 dni, ale wiem że nic nie można na to obecnie poradzić.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  4. #44
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drogi Zakręcony Modzie. Wiesz, jak Ciebie lubię. Nawet tego nie kryję, co widać w poprzednim poście.
    Wiedz, że palcem nie kiwnąłem, a problem sam się rozwiązał - mój firefox chyba cudownie ozdrowiał i mogę już się logować do TSO z niego. Problem powiadasz nie leży zatem po stronie serwera? Może to wina Tuska?

    Dykteryjki jakieś mnie tutaj opowiadasz
    Ostatnio edytowane przez dykteryjka ; 02.03.2014 o 00:27

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat


    po lewej pingi do serwera gry... rozgrywka wygląda dokładnie tak jak ten ping... czasem są "przebłyski" i ping maleje do 62ms i nie rwie...

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak chcesz sobie porównywać polski serwer do jakiegoś zagranicznego to sobie daruj. Pinguj w tym czasie fejsa. Mi w czasie problemów też polskie strony spokojnie latały ale fejs już nie.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.