Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: Zrywa połaczenie z serwerem co kilka minut, gra praktycznie niemozliwa

  1. #11
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez satan666123 Zobacz posta
    ja mam tak samo napisalem do suportu to mi odp cos takiego

    [treść niedozwolona]
    ja też tak mam :/
    znając wymagania, nie uruchamiam na kompie nic poza settlersami, a i tak wywala mnie nonstop. lacze internetowe mam szybkie
    co ciekawe problem nie dotyczy dużej ilości osób
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 19.02.2014 o 15:18

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    i mam dowody na to ze to server zrywa polaczenie to nie jest nic z siecia sprawdzalem to. wywala z servera a pozniej strona sie nie chce zaladowac pokazuje ze strona jest niedostepna ;/

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    u mnie niestety to samo, wogóle nie można wejść do gry. ciągle resetuje połączenie z serwerem!

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Od wczoraj mam ten problem załamać się można zwłaszcza w popularnych godzinach... jak gdyby im więcej graczy tym częściej dostaję "spadaj serwer rozmów niedostępny" a a do tego jeszcze co jakiś czas wykop z gry a internet stabilny po kablu wszytkie ciasteczka czyszczone i flash aktualizowany a przemium przepada bo jak wymienić dropa jak się jest poza czatami albo problem z zalogowaniem...

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    ja też tak mam :/
    znając wymagania, nie uruchamiam na kompie nic poza settlersami, a i tak wywala mnie nonstop. lacze internetowe mam szybkie
    co ciekawe problem nie dotyczy dużej ilości osób
    Kto Ci takie *****izmy napisał - od samego początku ta gra ma problemy, widzieliście w innych grach konserwacje co tydzień, tu są nawet 3 w tygodniu, a jak piszesz o problemach to Ci odpiszą że to Ty masz prbolem - ŻENADA

    Nawet na forum nie ten cytat mi dodało

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    I najwidoczniej nikt się nie kwapi do usunięcia problemu.!!!

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    no kurna mac grac sie nie da czat co chwile wywala z gry wywala tak samo premium przepada od 4 proboje zrobic byka i sie nie da laduje wojsko wywala chce poscic atak wywala a co z blokiem puszczam gienka na blok i wywali i weterana nie puszcze :/

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie niestety to samo, wywala co chwile, myślałem że po konserwacji będzie lepiej a tu klapa, aż sie grać odechciewa

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja dzisiaj w dzień miałam taki sam problem, wyrzucało mnie co chwila z serwera. Rozmawiałam o tym z Inaoch i stwierdził/a, że to musi być wina mojego internetu i żebym napisała do suportu, ale stwierdziłam, że nie ma sensu i jak widać miałam racje, że do nich nie pisałam, bo to i tak nic by nie dało i dostałabym pewnie taką samą odpowiedź.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    zmienialem przegladarki chrome mozilla exploler itd i problem caly czas nawet jak sie podlczylem do modemu z playa dla mnie jest sprawa jasna problem z serverem zrywa sam polaczenie i tu nie ma nic predkosc neta gracza

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.