Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Co jest grane?

  1. #1
    Antyrządowiec

    Co jest grane?

    O dzisiejszego ranka non stop albo jest uszkodzony obszar server jak komus rzucam kosze albo raz na kwadrans jest zrywane połaczenie z serverem. Nadmienie, że jednocześnie gram w inne gry online więc nie jest to spowodowane brakiem dostępu do neta. Czyżby panowie z BB znowu coś spartolili ?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Antyrządowiec Zobacz posta
    jednocześnie
    No to jak w tym samym momencie wszystkie gry wysyłają pakiety to może akurat te od tso nie dochodzą jak trzeba. Albo przeglądarka bo sam jak zaczynałem grać to używałem FF ale co 2 minuty miałem błąd i musiałem odświeżyć, zmieniłem wtedy na chrome i śmigało, a każda próba powrotu na FF kończyła się zrywaniem połączenia co 2 minuty.

  3. #3
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Kilka osób na naszym serwerze ma podobny problem - wywala niespodziewanie z gry. Mnie wywaliło właśnie w tej chwili. Dodam, że wczoraj FF mi się zaktualizował - może w tym problem.
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  4. #4
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja nie mam żadnych problemów, calutki dzionek gierka działa bez żadnych przerw.
    Używam Opery 12 (nowsze wersje to można opisać jako "nowe szaty cesarza")

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie wywala od kilkunastu dni - nawet głupie otwarcie nowej karty powoduje zerwanie.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.