Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Znikająca populacja.

  1. #1
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Znikająca populacja.

    Witam.

    Na początek trochę prostej matematyki.

    Mam 950 populacji. 88 osadników zwolnionych jest ze służby wojskowej, ale za to chodzą do pracy. Reszta niestety w kamasze.

    950 - 88 = 862.

    I tyle wojska powinienem móc zrobić.

    Podniosłem sobie populację żeby móc szybciej wykonywać przygody (więcej zgromadzonego woja można wysłać do przygody).
    I jakież jest moje rozczarowanie, gdy po zainwestowanie wielu materiałów budowlanych, patentów i czasu okazuje się, że gówno dały moje zabiegi.
    Ponownie czas na matematykę.
    Posiadane jednostki:
    - konni - 200
    - żołnierze - 200
    - rekruci - 125 (na wyspie)
    - rekruci - 44 (przygoda)
    Razem ta chołota wojskowa daje 569 szt mięsa armatniego. Gdyby do tego dodać pracujących osadników (569+88) razem mam zagospodarowanej chałastry 657 szt. Nierobów na wyspie ma tylko 54. Po dodaniu jednych do drugich otrzymuję okrielem ągłą liczbę 711

    950 - 711 = 239. I tyle właśnie populacji zaginęło mi w niewyjaśnionych okolicznościach!!

    Normalnie należałoby napisać do Supportu, ale przecież konto nie jest moje, bo należy do Ubisoftu, więc niech się swoim kontem zajmie Ubisoft i przywróci zaginioną populację.
    Przedstawicielem tej Firmy Radosnej Informatyki jest niejaki BB_xaar, który zwykł grozić swoim klientom blokadą możliwośc pisania na Forum, gdy tylko ktoś jest niezadowolony z dennych usług Ubisoft-u.
    Co Pan proponuje w takimprzypadku, Panie BB_xaar? Bana dla mnie za ten wątek, zabranie się za robotę przez Pana i skupienie uwagi na trosce o swoich ''pracodawców'', a może wysłanie na ten trudny odcinek frontu Mod Zakręconego żeby mi wstawił kilka głodnych kawałków? W sumie to mnie jest bez różnicy co, byle odzyskać utraconą populację i chcęć do dalszej kontynuacji gry.

    Czekam na odpowiedź, aczkolwiek spodziewam się tradycyjnej błogiej ciszy z Pana strony, Panie BB_xaarze Grożący


    Ps. Święty relog nie pomaga
    Ostatnio edytowane przez dykteryjka ; 17.02.2014 o 11:47

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tylko Ci się tak wydaje.
    Limit populacji to nie jest ilość osadników, Wojsko które jest na przygodzie nie jest widoczne w oknie ludności, ale jest liczone w oddziały wojska, podobnie wojsko aktualnie zakolejkowane w koszarach nie jest widoczne w przydzielonych i bez przydziału, ale jest liczone w oddziały wojska.
    Wklej obrazek okna ludności.

    ogólne:
    ilość osadników=oddziały wojska+bezrobotni+pracujący

    ja mam np.
    limit populacji: 11204/11340
    bezrobotni: 108
    oddziały wojska: 11509
    pracujący: -413 (pracujący na minusie ta taki mały bug spowodowany kolekcjami)
    to daje:
    108+11509+(-418)=11204
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 17.02.2014 o 12:34
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgadza się, tak jak napisała Krandega, najlepiej będzie przedstawić zrzut ekranu obrazujący okienko ludności. Zdarzało się również że wojsko znikało na przygodzie ale raczej zakończonej niż aktywnej (czasem był to błąd cache). Oczywiście jeśli występuje błąd z naliczaniem to warto zgłosić taki fakt do supportu dołączając odpowiedni zrzut ekranu.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  4. #4
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osadnicy się znaleźli sami. Wyszedłem z gry na dłuuuuuuższą chwilkę i wszystko wróciło do ładu.



    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    ... Oczywiście jeśli występuje błąd z naliczaniem to warto zgłosić taki fakt do supportu dołączając odpowiedni zrzut ekranu.

    Zgłaszaj zatem. Masz tam większe ''chody'' ode mnie i na coś się przydasz

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Support to porządni ludzie są... taki miły facet do mnie odpisał i wciskał mi że odsylalem jednostki i one telepprtu nie zrobiły... ogólnie to support bardzo pomaga możesz kolego napisać Niezłe jajca bedziesz miał

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja mam"pracująy osadniy" na minusie... oraz 0% przy granicie na srednich...

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja przy tatanie na dlugich i sie nie chwale

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.