Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 107

Wątek: Brak dostępnego serwera rozmów.

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jakby co to 2 looty w byku czekają. Rybki na wadze. Skończę jak się znajdzie 2 chętnych.

  2. #32
    Osadnik Awatar Cziczaki
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co ciekawe kiedy jeszcze nie wyrzuci to przez wiadomość można się porozumiewać z innymi których ten błąd nie spotkał. : P Jesteśmy graczami wybranymi.
    "Wchodzi MOD do sklepu, a tam same konserwy"
    6 VI 2013 Pamiętamy,
    Settlersy Walczące

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A jutro bedą slynne słowa "JAK SIE CZEGOŚ DOWIEM DAM ZNAĆ " powiedzcie wszyscy , ale tak szczerze , dlaczego my jeszcze gramy ?
    Jako pierwszy udzielę odpowiedzi , bo sama gra , marka jest , super znam ją z Amigi 500 ale czas chyba będzię kończyć to wynaturzenie , to jest PROFANACJA THE SETTLERS , ot takie moje skromne zdanie

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hej.

    Właśnie chciałam wejść na g1 i nic z tego :/

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hej prawdziwy cz0rcik
    ja od rana mam obszar serwera uszkodzony , a teraz tutaj czytam że nowa ziemia bez serwera rozmów ....super
    Ostatnio edytowane przez jemen2 ; 16.02.2014 o 17:23

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hejka a ja mam 2 looty w CR, ryby nawadze - koniec po atakach
    Ostatnio edytowane przez rado_25 ; 16.02.2014 o 17:24

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hej jemen tak to ja ten prawdziwy i jedyny cz0rcik i żadna nieudolna podróba tego nie zmieni

    Ja się pytam co my dostaniemy za dzisiejszy problem. Oj będą musieli się mocno postarać, żebym im chociaż odrobinę wybaczyła :/ eh...

    Xaar będziesz się musiał mocno tłumaczyć!!!

  8. #38
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    A jutro bedą slynne słowa "JAK SIE CZEGOŚ DOWIEM DAM ZNAĆ " powiedzcie wszyscy , ale tak szczerze , dlaczego my jeszcze gramy ?
    Jako pierwszy udzielę odpowiedzi , bo sama gra , marka jest , super znam ją z Amigi 500 ale czas chyba będzię kończyć to wynaturzenie , to jest PROFANACJA THE SETTLERS , ot takie moje skromne zdanie
    Również znam ''Setli'' jeszcze ''z kasety'' i potwierdzam, że marka jest znana, ale TAMTA marka, a nie ta - ta obecna, to CHŁAM.
    Gramy nie dla samej gry (chociaż większość owszem), ale dla siebie gramy - dla znajomków, z którymi spędziliśmy wiele godzin przy kompach.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wymienie looty w zdradzonym, koniec po atakach, moze byc tez bohaterski lub sprytny

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez cz0rcik Zobacz posta
    hej jemen tak to ja ten prawdziwy i jedyny cz0rcik i żadna nieudolna podróba tego nie zmieni

    Ja się pytam co my dostaniemy za dzisiejszy problem. Oj będą musieli się mocno postarać, żebym im chociaż odrobinę wybaczyła :/ eh...

    Xaar będziesz się musiał mocno tłumaczyć!!!
    Ja nie chce nic od NICH , TYLKO JEDNEGO CHCE ...WSTAJĘ RANO WŁACZAM I GRA MA MI CHULAĆ ..PRZEPROSINY NIECH SOBIE WSADZA W 4 LITERY ..TYLKO TEGO CHCE

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.