Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Walentynkowe prezenty

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Walentynkowe prezenty

    Jako, że po rocznicowych prezentach, rozpisałem się tak a nie inaczej, to postanowiłem skomentować teraz prezenty walentynkowe.
    I co ?

    No i jest lepiej niż z poprzednimi drogi Xaarze. Dlaczego ?

    A no dlatego, że choć jest ich mało (ale tutaj jest to uzasadnione, bo święto małe i nie związane z TSO, przynajmniej według mnie) i przewrotnie, ilość mogła być trochę większa, to mimo wszystko są to rzeczy, które faktycznie przydadzą mi się choćby przy głupim rozwijaniu odkrywców.
    I tak, niby jest to zwykła premia, której i tak trzeba pilnować, aby odnieść z niej korzyść (sic!) to mimo wszystko choć w najmniejszym stopniu o te parę godzin przyspieszy produkcję manuskryptów,ksiąg i tomów. Ilość stalówek - śladowa. Lubczyk to raczej melodia przeszłości, albo niezła muzyka dla niskich leveli.
    Chodzi mi o to, że wcale nie jest tak trudno ruszyć szarymi komórkami i dać coś co się faktycznie przyda.

    Tak trudno była na rocznicę dać, parę ksiąg, tomów i manuskryptów, aby przyśpieszyć choć trochę ulepszanie wybranych przez graczy odkrywców czy geologów ? Było by to o wiele lepsze, ponieważ wyłączając ludzi którzy po ostatnich nowościach nie szkolą odkrywców, czy geologów, to wydaje mi się, że jest jeszcze dość dużo ludzi, którzy ich szkolą, lub nie mogą skorzystać z ostatnich zmian.


    Pozdrawiam

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    MAnuskrypt byłby lepszym prezentem niż to co dali, ba nie da sie nim handlować więc multikonterzy by prezentu nie wykorzystali tak jak wykorzystają ten

  3. #3
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zabojcasłabych Zobacz posta
    MAnuskrypt byłby lepszym prezentem niż to co dali, ba nie da sie nim handlować więc multikonterzy by prezentu nie wykorzystali tak jak wykorzystają ten
    no dokladnie !

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie uważam że trafili z PREZENTEM (podkreślam, to żadna nagroda czy rekompensata).
    Fanty dopasowane do historyjki związanej z Walentynkami i jednocześnie przydatne każdemu a nie ingerujące w gospodarkę serwerów.
    Plusik dla BB.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.