Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Mega happy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj

    Mega happy

    No przyznawać się. Kto po ostatnich szopkach kupił dziś klejki?
    A tak przy okazji fajowskie prezenty dali :P pomogło mi to w rozwoju wyspy bardzo

  2. #2
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przecież wiadomo ze z okazji walentynek powinni dać diamenty, młyny, silosy a najlepiej to jeszcze kilka dni premium do tego
    O ile do prezentów z okazji rocznicy można sie przyczepić, to jęczenie z powodu prezentów na walentynki......

    "Św. Walenty patron obłąkanych, epileptyków i zakochanych. Dostałaś/eś dziś życzenia lub prezent? Zastanów się dobrze z jakiej okazji"
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 14.02.2014 o 19:25
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj

    Nwm mogli dać walentynkową niespodziankę...
    Co ma klej do walentynek? Ta wiem naklejanie serduszek

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Kto wgl kupuje klejki musi być obłąkany.Kiedyś grałeś to miałeś dziś wysyłasz sms za 10 złoty i masz więcej niż taki nerd jak np.ja który 7 dni przygody robił a na koniec stara sie sprzedać saletre.Choć nie...po głebszych przemyśleniach to widocznie ci co nie kupują są obłąkani.Taką TSO na dzień dzisiejszy serwuje rozrywke,rozgrywke.To nie ostatnie szopki tso już sie kończy przynajmniej dla starych graczy,nowi będą nadciągać i dalej przeć naprzód póki szybciej.
    W skrócie nowi żeby coś ugrać muszą wysyłać smsy bo powątpiewam żeby przy aktualnych cenach budynków epickich mogli sobie na nie pozwolić z handlu.
    A co do prezentów to szkoda gadać wiele razy było pokazane co dostają inne kraje a co polaczki;pod swojego dystrybutora...eh szkoda gadać;p
    Ostatnio edytowane przez Lightowy ; 14.02.2014 o 21:35

  5. #5
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja to nie zamierzam już kupować klejnocików, dawno temu dwa SMS-y po 6 zł wysłałem i to powinno im wystarczyć. Jeśli jednak pewnego dnia dadzą z 5 razy więcej niż normalnie to się mocno zastanowię nad zakupem, jak dadzą z 7 razy więcej to myśleć nie będę tylko wyślę tego SMS-a, albo i dwa, ale jak na razie rozum mi podpowiada by nie kupować, a serce jakoś bije stałym spokojnym rytmem, bez nagłych przyspieszeń.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 14.02.2014 o 23:43

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    BB grosza ode mnie już nie dostaniecie nawet jakbyście dali promocje x 500%
    Weźcie się wreszcie lenie do roboty@

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Ja to nie zamierzam już kupować klejnocików, dawno temu dwa SMS-y po 6 zł wysłałem i to powinno im wystarczyć. Jeśli jednak pewnego dnia dadzą z 5 razy więcej niż normalnie to się mocno zastanowię nad zakupem, jak dadzą z 7 razy więcej to myśleć nie będę tylko wyślę tego SMS-a, albo i dwa, ale jak na razie rozum mi podpowiada by nie kupować, a serce jakoś bije stałym spokojnym rytmem, bez nagłych przyspieszeń.
    Oni nie zarabiają zbytnio na tych co wyślą raz na dwa miesiące sms za 10 złoty...

  8. #8
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    ja nie Robie juz przelewow bo na co 50 osiaglem 2 weterany major itd co mi wiecej trzeba
    Teraz wchodze buduje tylko studnie oraz pola od czasu przygoda i tyle :P

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez zabojcasłabych Zobacz posta
    No przyznawać się. Kto po ostatnich szopkach kupił dziś klejki?
    A tak przy okazji fajowskie prezenty dali :P pomogło mi to w rozwoju wyspy bardzo
    prezenty dali b fajne za free zawsze sie przydadza..co do klejnotow...hmmm nie jarze tak bardzo cie to obchodzi??prowadzisz jakies badania statystyki??
    znam twoja wyspe smiem twierdzic ..ze nie jestes w stanie pojac tego co dostales i jak to wykorzystac
    w razie jakby co oddaj tym ponizej 30 lvlu..skoro ci jak myslisz tak zbedne tez problemu nie widze.
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    A wiesz że często oddaje takie prezenciki :P
    Już nawet się zapytać nie można :P

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.