Zamknięty wątek
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 84

Wątek: Prezenty z okazji rocznicy

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka_N Zobacz posta
    W zasadzie wielu ma racje że dali i ktoś znowu marudzi. Ale drudzy tez maja rację bo uważam że jak komuś kupuje prezent to niech to będzie już prezent a nie takie byle co. Nie mówię ze od razu ma być coś nie wiadomo co, ale dali by np. 100 klejnotów chociaż i jakieś premie i było by to już całkiem inaczej. Lubczyk, doładowanie marmuru ... to trochę dla mnie śmieszne. Lepiej jakby już nic nie dawali i nie było by problemu. Ale tak jeszcze patrząc na to, to BB zachowuje się tak jakby to ich wiele kosztowało i miała by firma paść - i więc zamiast ludzi zachęcić do gry to tylko ... ach szkoda gadać.
    Agnieszka - to jak to jest ? Jesteś z tymi co marudzą, że prezent po którym widać, iż nie jest przemyślany jest jednak nadal prezentem i trzeba być wdzięcznym, czy jednak nie pasuje ci, jak ktoś kupuje tobie klucz francuski, mimo że jesteś kobietą ?

    Poza tym, jak słusznie zauważyłaś, ich to nic nie kosztuje co dostaniemy. A po prezencie tego nie widać. Poza tym, dziwię się, że nie szarpnęli się na coś lepszego. Po ostatnich wpadkach mogli fajnie ugłaskać ludzi dwoma seriami fajnych prezentów.
    Patrząc na te dwie serie:
    - w pierwszej dostaliśmy lepsze buffy i uwaga ... coś co przyda się każdemu na każdym poziomie, czyli 3 dni konta premium (nie liczę ludzi na 50 poziomie, którym konto premium wisi jak kilo kitu u sufitu) - seria dotyczy ich wpadki i problemów z tym związanych
    - druga seria, świętowanie rocznicy tego, że przez 2 lata ciągną od nas kasę. Dostajemy prezenty, których równowartość to jakieś 500 monet.
    Aż mam dziwne wrażenie, że to co mieliśmy dostać na rocznicę, dostaliśmy w ramach przeprosin za problem z pocztą.

    Jak napisałaś, mogli już lepiej nic nie dać. Tylko nie tędy droga, bo wtedy też ludzie by się dziwili. Poza tym, miło byłoby dostać od nich coś fajnego z notką "Dziękujemy że przez 2 lata opłacacie nam prąd, picie i jedzenie, a nasze żony nie przymierają głodem, mówiąc że stosują nową dietę cud.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Poza tym, miło byłoby dostać od nich coś fajnego z notką "Dziękujemy że przez 2 lata opłacacie nam prąd, picie i jedzenie, a nasze żony nie przymierają głodem, mówiąc że stosują nową dietę cud.
    No fakt, milo by bylo. Ale czy ty im dajesz te pieniadze z dobroci serca i nic z tego nie masz, czy kupujesz wirtualny towar?

    Obecny prezent niezbyt trafiony, napewno nie warty az takiej dyskusji Ale ogolnie... ostatnimi czasy i tak rozdali moim zdaniem za duzo.

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Porit Zobacz posta
    A co by ciebie usatysfakcjonowało? Co byś chciał dostać w prezencie?
    jesli juz zabierasz sie za komentowanie, to przynajmniej miej pojecie co komentujesz... w poscie do ktorego odniosl sie set2g porownalem prezenty, ktore dostalismy za jakis blad do tych, ktore dostalismy "z okazji rocznicy"...

    zaspokoje jednak Twoja ciekawosc: z perspektywy sytego gracza na 50-tym lvlu chcialbym sprawnie dzialajacej gry bez kolejnych usterek, ktore przytrafiaja sie po niemal kazdej konserwacji...

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pewnie, że kupuję wirtualny towar. Ale nawet katolik, nie chodzi do kościoła za darmo. Poza tym, wydaje mi się że oni jako sprzedający usługę, powinni jakoś traktować swoich klientów. A ostatnimi czasy, to traktowanie jest niezbyt udane.
    Czy wart takiej dyskusji ? Nie wiem. Wiem, że ostatnio jedyne tematy, które "żyją" na forum to te powiązane z tym co BB zepsuło xd

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    niestety linki wymagają zalogowania więc bez konta na niemieckiej wersji trudno dokładnie określić.
    Nie masz konta na Uplay ?

  6. #46
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Agnieszka - to jak to jest ? Jesteś z tymi co marudzą, że prezent po którym widać, iż nie jest przemyślany jest jednak nadal prezentem i trzeba być wdzięcznym, czy jednak nie pasuje ci, jak ktoś kupuje tobie klucz francuski, mimo że jesteś kobietą ?
    Patrzę na to obiektywnie, wielu się cieszy z tego więc ta część graczy dziwi się drugiej połowie że ktoś coś dostał i marudzi.
    A druga grupa się wkurza (gdzie i ja jestem), że dali jakieś ochłapy ... jak zresztą pisałam, lepiej jakby już nic nie dawali bo tylko drażnią niepotrzebnie wielu graczy. Naciągają nas coraz bardziej, nawet zmniejszyli ilości klejnotów w zakupie ... i mamy w zamian wspaniała odpowiedz ... dziękuje Ci BB za tę szczodrość.

  7. #47
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka_N Zobacz posta
    Patrzę na to obiektywnie, wielu się cieszy z tego więc ta część graczy dziwi się drugiej połowie że ktoś coś dostał i marudzi.
    A druga grupa się wkurza (gdzie i ja jestem), że dali jakieś ochłapy ... jak zresztą pisałam, lepiej jakby już nic nie dawali bo tylko drażnią niepotrzebnie wielu graczy. Naciągają nas coraz bardziej, nawet zmniejszyli ilości klejnotów w zakupie ... i mamy w zamian wspaniała odpowiedz ... dziękuje Ci BB za tę szczodrość.
    Tak to jest. Część ludzi to zwisa co dostali - ja też często jestem w tej grupie, a części nie. Akurat teraz jestem zdania, że nas oszwabili, bo ostatnimi czasy nie popisywali się zbytnio i mogli choć trochę naprawić swój wizerunek wśród graczy.

  8. #48
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Jęczycie jak przekupki na targu, w ogl mogli nic nie dać i też by było dobrze! Cieszcie się, że w ogl coś dali, bo nigdzie nie jest powiedziane, że muszą! To źle, to za mało, itd.

  9. #49
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    jesli juz zabierasz sie za komentowanie, ...
    Nic nie komentowałem.
    Zadałem pytanie. Czy było za trudne?

  10. #50
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Jęczycie jak przekupki na targu, w ogl mogli nic nie dać i też by było dobrze! Cieszcie się, że w ogl coś dali, bo nigdzie nie jest powiedziane, że muszą! To źle, to za mało, itd.
    To lepiej, żeby nic nie dali, niż mają sie tak ośmieszać
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

Zamknięty wątek
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.