Zamknięty wątek
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: Prezenty z okazji rocznicy

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Świetnie a będzie info co do planów na przyszłość?

    a która wersje planów Chcesz? :P

  2. #82
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    a zakrecony podal juz remedium na tenze "problem" ..kilkanascie miesiecy temu...ma chłopak swieta cierpliwosc...
    Używanie wtyczki do Google Chrome, która zmienia działanie skrótu ALT+A nie jest wystarczającym rozwiązaniem problemu, ponieważ jeżeli zmienię ten skrót tak by w grze móc napisać ą, nie będę mógł tego zrobić pisząc posty na forum czy też innych stronach internetowych. Już wole nie mieć możliwości napisania ą, niż mieć i co chwilę włączać i wyłączać zmieniony skrót klawiszowy w Chrome.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  3. #83
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Naito Zobacz posta
    Używanie wtyczki do Google Chrome, która zmienia działanie skrótu ALT+A nie jest wystarczającym rozwiązaniem problemu, ponieważ jeżeli zmienię ten skrót tak by w grze móc napisać ą, nie będę mógł tego zrobić pisząc posty na forum czy też innych stronach internetowych. Już wole nie mieć możliwości napisania ą, niż mieć i co chwilę włączać i wyłączać zmieniony skrót klawiszowy w Chrome.
    nie wiem o co ci chodzi ale masz zalatwione...mnie jakoś dziwnym "trafem" wszędzie działa..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  4. #84
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Działa, nie działa temat i tak nie jest o tym. Pozdrawiam.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

Zamknięty wątek
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.