Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 84

Wątek: Prezenty z okazji rocznicy

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Darowanemu podobno się nie zagląda. Ja zajrzałem.
    Wydawało mi się, że to nie jest jakiś duży problem korzystać z UPDATE w połączeniu z WHERE...

    50 monet dla kogoś na 50 levelu (i z takiej okazji) to mniej więcej tak, jakby dać komuś mydło pod choinkę.

  2. #22
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    50 monet dla kogoś na 50 levelu (i z takiej okazji) to mniej więcej tak, jakby dać komuś mydło pod choinkę.
    W czasach gdy prawie wszystko bylo na kartki a w sklepie miesnym byl jeden rodzaj wedlin - "nagie haki", to takie mydlo bylo SUPER prezentem

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    W czasach gdy prawie wszystko bylo na kartki a w sklepie miesnym byl jeden rodzaj wedlin - "nagie haki", to takie mydlo bylo SUPER prezentem
    Tia, niestety pamiętam dobrze te czasy. I to, jak człowiek wracał do domu szczęśliwy z naszyjnikiem z papieru toaletowego... Ale po BB spodziewałbym się nieco więcej niż papieru. Nie mówię o milionie monet ani tysiącu ksiąg. Ale o tym co wyżej napisał Kris-89:

    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Zamiast tego dostałem coś co przy moim 49 poziomie jestem w stanie wyprodukować w ciągu 5 minut gry. Brawo..

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    E tam Larxand D:. Mydło może być fajnym prezentem. Moja dziewczyna kiedyś kupiła sobie jakieś wypasione. Nie wiem z czego, nie wiem do czego - ale 50 zł kosztowało. Bardzo się cieszyła z niego

    50 monet to bardziej jakby dostać pojemniczek z powietrzem w środku. W którym to prezencie, powietrze jest podarkiem

  5. #25
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    1) "Wszyscy osadnicy zamieszkujący Twoją osadę zaspali do pracy"


    2) "Dwa lata temu na polskiej wersji gry The Settlers Online nastąpiło przejście do fazy Open Beta. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz okazane wsparcie"


    a wystarczylo zrobic na odwrot i wszyscy byliby "hepi"... i bynajmniej nie wymagalo to wielkiego wysilku intelektualnego

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Aha... a to nie jest czasem prezent za wgranie nowej wersji?
    Jak by dali dzisiejszy wtedy to kilkaset osób dostaloby bladej ***
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 13.02.2014 o 18:37

  8. #28
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    1) "Wszyscy osadnicy zamieszkujący Twoją osadę zaspali do pracy"


    2) "Dwa lata temu na polskiej wersji gry The Settlers Online nastąpiło przejście do fazy Open Beta. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz okazane wsparcie"


    a wystarczylo zrobic na odwrot i wszyscy byliby "hepi"... i bynajmniej nie wymagalo to wielkiego wysilku intelektualnego
    Zauwazcie ze jesli chodzi o 1, to uplay nawalil wszedzie, na wszystkich serwerach, nie tylko polskich.
    Rekompensate od zaspanych dostalismy my - ani na angielskim ani na rosyjskim serwerze NIC nie bylo za to.

  9. #29
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakby było jak piszesz GbrL by by było kilka tematów po kilkadziesiąt stron żali jak to BB traktuje graczy. NIe dość że psują co i rusz gre to na osłode taki ochłap. Tak by było jestem tego 10000% pewnie.

    A jak my dostajemy pierwsi zbugowana gre to potem mamy fajne prezenty, a inne kraje nie.

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kris89 zdecyduj się w końcu chcesz otrzymywać te prezenty czy nie chcesz? każdy Twój post to zaprzeczenie poprzedniego . Chyba sam nie wiesz czego chcesz. Co z tego że masz 49 poziom i chcesz lepsze prezenty z tego powodu nie wiem z jakiej i po jakiej racji, jesteś jakimś pępkiem całego TSO?

Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.