Zamknięty wątek
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Konserwacja 11.02.2014

  1. #31
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Zawsze (chyba) tak bylo. Budowany pokazuje czas, nastepne w kolejce pokazuje ilosc wymaganych materialow do budowy

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jest jak prawi TedMruczek - pierwszy budynek ma pokazany czas do końca budowy, kolejne już niestety nie.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Widać mało precyzyjnie się wyraziłem
    Rozchodzi mi się właśnie o budynek budowany. Gdy mam już ustawioną kolejkę budowania powiedzmy na 2 czy 3 budynki, najeżdżam myszką na obecnie budowany i nie mam podpisu "pozostały czas".

  4. #34
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Mam wrazenie ze "raz jest a raz nie ma".

    Dokladniej - jesli w kolejce jest tylko jeden, aktualnie budowany budynek, to czas jest pokazywany, jesli sa inne, czekajace, to czasu nie ma.
    Masz racje, wczesniej bylo inaczej, czas budowanego byl widoczny caly czas

    Ale to trzeba dokladnie sprawdzic.

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Wygląda na to że tym razem wszystko w porządku i nic nie zostało sknocone BRAWO!!
    Ale z drugiej strony żadnych niespodziewanych nowości nie wprowadzali, poczty nie liczę bo już wcześniej było kilka przymiarek.
    A nie U nas w gildii nie ma zadań gildyjnych. Coś jednak udało się zepsuć

    Gildia Lwia Ziemia

  6. #36
    Lipek
    Nie wiem jak u was z przynoszeniem premii przez Odkrywców (Poszukiwania Artefaktu), ale u mnie od jakiegoś czasu, zamiast toreb zaczęli przynosić te bezużyteczne zupki. Na co mi one??? Nie mam epickiego i nie będę miał, nie zamierzam go kupować. Moja gospodarka sprawnie działa bez niego i mam jeszcze sporo wolnego miejsca. Przywrócie znajdowanie toreb bo ta zupka to jakaś pomyłka. To już dla mnie półmiski są bardziej przydatne niż te chore zupki.

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Nie wiem jak u was z przynoszeniem premii przez Odkrywców (Poszukiwania Artefaktu), ale u mnie od jakiegoś czasu, zamiast toreb zaczęli przynosić te bezużyteczne zupki. Na co mi one??? Nie mam epickiego i nie będę miał, nie zamierzam go kupować. Moja gospodarka sprawnie działa bez niego i mam jeszcze sporo wolnego miejsca. Przywrócie znajdowanie toreb bo ta zupka to jakaś pomyłka. To już dla mnie półmiski są bardziej przydatne niż te chore zupki.
    Lipek - gdy zaczynałem wysyłać odkrywcę na poszukiwania artefaktów, to torby przynosił częściej, niż po jakimś czasie. Teraz często dostaję kanapki, półmiski czy kosze cioci irmy. Ale torby i rytuały też przynoszą. Trzeba po prostu uparcie wysyłać na te poszukiwania, są w końcu darmowe a czas poszukiwań można skrócić do poziomu poniżej 12h.
    Oczywiście przynoszą też te zaciemnienia i rozbłyski słońca w denerwująco dużych ilościach Ale mimo to, odkrywcy z tą umiejętnością to jeden z najlepszych interesów jaki zaproponowali nam twórcy tej gry

  8. #38
    Lipek
    OK, wierzę ci na słowo Kris. Moi odkrywcy (5ciu wyszkolonych w artefaktach) biegają co 10h (+/-), tyle że właśnie dawno już żadnej torby nie przynieśli. W tygodniu miałem co najmniej 3-5 toreb. Teraz zamiast nich mam mnówstwo zupek. Zwalę to na pecha.

  9. #39
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    OK, wierzę ci na słowo Kris. Moi odkrywcy (5ciu wyszkolonych w artefaktach) biegają co 10h (+/-), tyle że właśnie dawno już żadnej torby nie przynieśli. W tygodniu miałem co najmniej 3-5 toreb. Teraz zamiast nich mam mnówstwo zupek. Zwalę to na pecha.
    Heh, ta przypadłość okresowych wzrostów dropienia pewnych rzeczy tyczy się nie tylko artefaktów. Ja i chyba wielu graczy ma tak z dropami z przygód, czy przynoszeniem przygód, lub granitu przez odkrywców.
    Trochę to dziwne, bo z moich obserwacji wynika, że faktycznie pewne okresy w których coś dropi mi częściej pojawiają się cyklicznie

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Sheltika Zobacz posta
    A nie U nas w gildii nie ma zadań gildyjnych. Coś jednak udało się zepsuć

    Gildia Lwia Ziemia
    Geolodzy znajdują puste złoża marmuru powodujące Uszkodzenie Obszaru serwera.

    Co by tu jeszcze spieprzyć na grze?

Zamknięty wątek
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.