Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: "w tym obszarze wystąpił błąd.Prosimy spróbować ponownie"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj

    "w tym obszarze wystąpił błąd.Prosimy spróbować ponownie"

    Witam.
    Nie wiem od czego zacząć ...czy od przekleństw i wyrażenia swojej opinii na temat BB czy od kolejnego opisywania problemu jaki kolejny raz mnie spotkał.
    Jednak zaczne od problemu ...może uspokoję troche nerwy i na koniec tego meila użyję mniej wulgarnych i obraźliwych słow pod adresem twórców gry.
    Po zakończonej przygodzie garnizony powróciły na wyspę...chcąc je wysłac na kolejną przygodę dodawałam wojsko.
    Klikając na jednego z generałów pokazał sie komunikat,że na wyspie brak miejsca do jego ustawienia....złapałam za kudły i postawiłam w wolnym miejscu gdzie zwykle ustawiają się gienki powracające z przygody.
    I BUMMMM....w tym obszarze wystąpił błąd...
    No do jasnej anielki ile razy można...ile człowiek potrafi znieść...wszystko sie zaczeło sypac od cudownego eventu świątecznego...pierwsza przerwa w grze 7 dni....za co otrzymałam gówniane prezenty...Po 7 dniach zablokowanej wyspy.
    Potem kolejny tydzien z powodu zablokowanego slota z zaproszenia....teraz sobota rano i znowu niespodzianka.
    Jak długo można sie denerwowac ? Jak długo support będzie nas olewał...jak długo będziemy czytac ,że prace trwają ?
    To jest naprawdę żenujące i bardzo denerwujące zachowanie wszystkich ,którzy nad tą grą pracują.
    Jest problem nad którym ktoś powinien pracować,rozwiązać go i wprowadzić poprawkę zamiast kolejnego gówna w postaci np.nowej poczty.
    Po co wprowadzać nowości jeśli ktoś nie panuje nad tym co już jest.Wieczne bugi ,niedociągnięcia i potknięcia.
    Podobno najlepszą reklama jest zadowolony klient...tutaj nie ma chyba zadowolonych klientów.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wczoraj wieczorem psotka dzis widze ty i ja mam taki sam błąd . co ty i zrobilem to samo co ty... ja nie wiem co oni z grą wyrabiają mysle zeby przerwe zrobic od gry bo po każdej konserwie jest co raz gorzej z grą...

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Temat uszkodzonego obszaru serwera gry już istnieje, proszę nei powielać tematów. Zamykam.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.