Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Stworzenie Gildi

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Stworzenie Gildi

    Witam szukam osób które pomogą mi stworzyć Gildie. Moim głównym celem jest stworzenie miłej atmosfery w gildii. Szukam aktywnych graczy oraz pomocnych. Z tego co zdążyłem się zorientować to główny czat jest mało aktywny szukałem też aktywnej gildii i pomocnej ale wszystkie próby szukania zakończyły się porażką. Teraz w gildiach liczy się tylko żeby napchać ludzi i żeby były robione zadania gildyjne. Jak już znalazłem bardzo liczna gildie to mało osób było aktywnych. Poczyniłem pierwsze kroki do stworzenia gildii zbudowałem siedzibę i kupuje systematycznie miejsca.
    Jestem skłony kupić serwer TeamSpeak nawet na 100 osób żeby umilić nam czas spędzony przy grze. Na pewno tyle osób nie będzie aktywnych ale myślę że małymi krokami dojdziemy do celu. Jeżeli jest ktoś zainteresowany pomocą lub ma jakieś sugestie proszę pisać.
    Dziękuje za każdą pomoc.
    Usmieech

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmm.. powodzenia życzę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.