Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90

Wątek: Nie można się zalogować

  1. #21
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    czy ktos jeszcze nie ma czatu?
    ( ) ( ) 16.03.2012 START --> 28.03.2012-16.06.2012 Good Of Angels[Good] --> 16.06.2012-19.09.2012 LegionOfSettlersTeam[LOST] --> 20.09.2012-31.05.2013 KrwawaArmiaCiemności[KAC] --> 02.06.2013-forever? a be ce( . ) ( . )[TUT0R] ( ) ( )
    Zapraszam do zapoznania się z gildią.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Na forum też powinna być możliwość logowania i to niezależnie od logowania do gry na stronie głównej.
    polać panu tez jestem za a jesli firma ubisoft robiła coś z serwerami to niech informuje Blue Byte a tak z innej beczki bo sie pogubiłem kto odpowiada za ta gre i chyba chodzi tez jak gdzieś to czytałem trochę o kasę bo jest: Blue Byte, Uplay, Ubisoft, tylko kiedyś jak miałem pewna sprawa Ubisoft - polska nie wiedział ze ma taka grę
    Ostatnio edytowane przez The_Cocoloco ; 06.02.2014 o 12:51

  3. #23
    Początkujący Osadnik Awatar Szastka
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez The_Cocoloco Zobacz posta
    polać panu tez jestem za a jesli firma ubisoft robiła coś z serwerami to niech informuje Blue Byte a tak z innej beczki bo sie pogubiłem kto odpowiada za ta gre i chyba chodzi tez jak gdzieś to czytałem trochę o kasę bo jest: Blue Byte, Uplay, Ubisoft, tylko kiedyś jak miałem pewna sprawa Ubisoft - polska nie wiedział ze ma taka grę
    Coco Nie narzekaj, na SF więcej błędów ^^

  4. #24
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wczoraj wieczorem użyłem z pewną dozą strachu (przestrzegano mnie grożąc, że ryzykuję awarię "obszar serwera uszkodzony") jasność/ciemność.
    Wczoraj nic się nie stało ale rano jak nie mogłem się zalogować (a b.wcześnie rano synowi się udało spokojnie) pomyślałem - i słuchaj durniu mądrzejszych.
    Wprawdzie komunikat był inny ale efekt ten sam.
    Wysłałem info do supportu i grzecznie na kilka godzin dałem sobie spokój z grą.
    Na szczęście powód problemu był inny ale nieprędko znów użyję /jasność/ciemność

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    ja nie dość ze nie mogłem się rano zalogować to dodatkowo jednodniowe konto premium odpalone wczoraj ok godz. 22 skończyło się dzisiaj ok godz. 12 w południe :|

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak sobie czytam i czytam...i coś tu mi nie pasuje.
    Rano nie udało się zalogować do gry na polskim serwerze,niby z winy uplay...zatem,dlaczego nie było żadnego problemu aby dostać się na 6 serwer niemiecki TSO...
    I faktycznie...w takich wyjątkowych sytuacjach, sporą niedogodnością jest brak możliwości bezpośredniego zalogowania się na forum.
    BB- niestety,ale po raz kolejny ściemnia,jest tak niewiarygodne jak onegdaj nijaki Urban...

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja sie moglem zalogowac bez problemu :P dziwne to dziwne

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    witam zosrało mi zabokowane konto dlaczego nie wiem prosze o odpowiedz i uzasadnienie http://screenshooter.net/3852092/cdpvpvj

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Powody są różne tj mogą. Np multi konto kradzież. Napisz do supportu

  10. #30
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    od 10.30 +/- można było logować się normalnie. Jeśli ktoś zalogował się rano (przed wystąpieniem tych problemów- trwały na pewno od 9.00 może wcześniej) i miał aktywną sesję, to nawet tych problemów nie zauważył.
    Poza tym gracze logujący się przez nk/fb mogli logować się normalnie Problem dotyczył kont Ubi.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.