Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Reklamacja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    normalnie możesz złożyć reklamacje na usługę, nie na towar, wiem bo składałem i została rozpatrzona pozytywnie
    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    O to chodzi bo jeleni w tym kraju nie brakuje.
    Przeczytają coś co FIRMA napisze i wierzą jak w Boga.
    Wystarczy trochę postawić na swoim i załatwisz sprawę.
    Firmy pokroju UBISOFT piszą bzdury w regulamianch właśnie licząc że nikt tego nie sprawdzi, nie sprzeciwi się , nie podważy napisanych słów, a ludzie w to wierzą jeszcze zarażają swoją głupotą innych nieświadomych
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 06.02.2014 o 11:47

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nikt nie mówi żeby nie próbować, ale czy gra jest warta świeczki ? Jak ktoś zainwestował kilka złoty a trzeba będzie zaprzęgnąć parę instytucji aby wywalczyć coś ( o ile sie uda).

    Nie jestem prawnikiem, ale wątpię żeby regulamin można było tak łatwo podważyć, tam pracuje sztab ludzi i zapewne jest on tak skonstruowany żeby ciężko było się do czegoś doczepić. Ale jeśli ktoś ma siłe, ochotę i czas na wojowanie o swoje z chęcią poznam jak to sie skończyło

    A przy tym że nie stajemy sie właścicielem konta jednak zostanę. I o tym doskonale widza allegrowicze którzy sprzedają czas poświęcony na zdobycie czegoś.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 06.02.2014 o 13:16

  4. #14
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez inimicusPL Zobacz posta
    W związku z licznymi błędami i brakiem przyjemności z grania chciałbym złożyć reklamację. Czy istnieje możliwość zwrotu zakupionych rzeczy za klejnoty i dostania zwrotu gotówki? Gdzie mogę ubiegać się o taki zwrot? Bezpośrednio do suportu mam pisać? Jest jakiś dział reklamacji?
    I to jest taki wątek, w którym kości zostały rzucone. W końcu ktoś się w... i jeśli nie zostawi tej sprawy w spokoju, to może równo przeczołgać całe to BB.
    Trzymam kciuki i liczę, że inni się dołączą oraz na dużą frekwencję w tym wątku.

    Pozdrawiam inimicusPL

  5. #15
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Forum nie jest odpowiednim miejscem na takie rozważania. Ewentualne zapytania można kierować bezpośrednio do Supportu.

    Temat zamykam.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.