Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Epicki skład drewna do kosza wrzucić ?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj

    Epicki skład drewna do kosza wrzucić ?

    Proszę mi powiedzieć dlaczego nie mozna uzupełnić źródeł ponad stan w waszym nowym projekcie ?
    Przecież to jest absurd negujący EPICKI SKŁAD DREWNA. Jeśli jest tam leśnik zasilający 33 drzewa iglaste , a większość złóż jest znacznie mniejsza (5-25) to on zostaje teraz absurdalnie zaprzepaszczona inwestycja. Wykonaliśmy zadania, straciliśmy tysiące surowców, aby móc siać 33 drzewa na raz a nowa poprawka nie pozwala. Bo się nie zmieści taka ilość do złoża. druga sekcja, drzewa liściaste, 24 sztuki, również nie zmieści się do większości złóż.
    skoro nie możemy posiać to i nie zbierzemy. jeśli nie zbierzemy to nie przerobimy. jak nie możemy przerabiać bo nie ma zbiorów to tartaki iglaste i liściaste oraz przeróbka na węgiel, także jest o pupę rozbić w Epickim.
    Czy mogę zatem prosić o wyjaśnienie, na co wyssaliście nasze majątki aby kupić i ulepszyć ten skład a teraz przerobić go na bezużyteczny ? czy mamy wyburzyć i odbudować zwykłych leśników ?

    Więc albo się zastanówcie, czy jest sens wprowadzania tej opcji z nieuzupełnianiem ponad stan czy może należałoby podnieść złoża drzew do co najmniej 100 sztuk. Przy okazji, część drzew by można było wyburzyć na stałe, jak ze skałami które planowaliście i coś nie idzie.

    Na przyszłość, zanim cos wprowadzicie do testów, byłoby niezmiernie miło ogłosić projekt na forum, pozwolić ludziom się wypowiedzieć i wtedy przystępowac do prób i testów po skonfrontowaniu tego z graczami. Wasze grono jest nieliczne i wielu nie gra w grę a porady, sugestie i uwagi PO wprowadzeniu zmian, to nie jest dobry sposób na przyjazne środowisko. A tysiące osób które do projektów dadzą komentarz, będą miały rzeczywisty bardziej wgląd w to jak to wpłynie na gre, pozwoli to dostrzec więcej aspektów i z większej ilości stron podejść do zadania.

    Pozdrawiam i dajcie znac co z tym epickim, czy go przemielić na zapałki czy coś będzie się działo.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A gdy użyje się premii to jest 66 drzew. Nie wiem czy na wyspie jest choćby jeden pieniek drzew iglastych o takiej pojemności.
    Drzewa liściaste mają pieńki o pojemności 100.

    Zapewne nad obydwoma projektami (składu i łańcuchów) pracują dwie grupy programistów, a koordynator miał wolne i nie dopilnował.

    A co do epickiego składu drewna jak sama nazwa wskazuje początkowo był to magazyn w którym Epici trzymali drewno pozyskiwane z lasów, jakie rosną w ich krainie, potem dostawili tam kilka małych fabryczek przerabiających drewno na inne surowce, niestety nie opatentowali swojego wynalazku, a plany zostały wykradzione przez agentów BB i po lekkich modyfikacjach umieszczone w tso. Wiem o tym bo mam znajomego epite.

    Kradzione nie tuczy.

    A niepotrzebne składy należy oddać prawowitym właścicielom, Epitom.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 05.02.2014 o 10:25
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam 2 sklady i lipa...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sprawdzał ktoś rzucenie omniziarna na drewno?
    Powinno zadziałać...
    Z pszenicą działa ciągle 5k w złożu

  5. #5
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    A gdy użyje się premii to jest 66 drzew. Nie wiem czy na wyspie jest choćby jeden pieniek drzew iglastych o takiej pojemności.
    Drzewa liściaste mają pieńki o pojemności 100.

    ...
    ...iglaste też są o pojemności 100.


  6. #6
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    ...iglaste też są o pojemności 100.
    Jeśli to ten park w s2 to pieńki tam mają pojemność 5, a te na obrazku są przeładowane.
    Jak wprowadzą poprawione łańcuchy w takiej formie jak było podczas nieszczęsnego testu na naszych serwerach, żaden leśnik nie włoży w nie więcej jak 5.

    Pieńki iglaste maja 5, 10 i 25 pojemności.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 05.02.2014 o 22:43
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lipa ten sklad

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    oddajcie złodzieje kase za LAS gdzie jest mój las ja się pytam , kto go sprzedał ?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na czarcim gaju założ konto a te usuń i dostaniesz odp. :P i to jaką.

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    Na przyszłość, zanim cos wprowadzicie do testów, byłoby niezmiernie miło ogłosić projekt na forum, pozwolić ludziom się wypowiedzieć i wtedy przystępowac do prób i testów po skonfrontowaniu tego z graczami. Wasze grono jest nieliczne i wielu nie gra w grę a porady, sugestie i uwagi PO wprowadzeniu zmian, to nie jest dobry sposób na przyjazne środowisko. A tysiące osób które do projektów dadzą komentarz, będą miały rzeczywisty bardziej wgląd w to jak to wpłynie na gre, pozwoli to dostrzec więcej aspektów i z większej ilości stron podejść do zadania.
    Jest to bez sensu z jednego prostego powodu - znakomita wiekszosc graczy nie jest w stanie obiektywnie ocenic nowosci, zamiast tego bedzie glosowac zgodnie z tym co uwaza za swoj interes. Probke tego mozesz zobaczyc na forum z propozycjami, gdzie ludzie sie generalnie wypowiadaja czy im sie dany pomysl podoba, zamiast konstruktywnie ocenic szanse na jego realizacje albo wypunktowac wady.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.