Szanowny Ubisofcie !

Zastanawia mnie głęboko, czy zachodnie serwery mają takie same problemy techniczne po konserwach. W zeszłym roku się u nas zdarzało, że po konserwie były problemy. W tym roku, minął już miesiąc, a nie przypominam sobie konserwacji, która by nie spowodowała awarii, usterek lub co najmniej średniej wielkości błędów.
Jeśli zachodnie nie mają, to proszę dać znać, z przyjemnością niekłamaną, przeniosę się na taki serwer.
Zastanawia mnie jednak, dlaczego nasze polskie serwery wyglądają jak pole testowe. na Testowym serwerze nie ma tylu awarii i przerw konserwacyjnych co tutaj.
Jeśli coś jest przetestowane tam i działa to dlaczego nie działa tutaj ?
Jeśli nie było tam testowane, to dlaczego jest testowane na nas zamiast tam ?
Przecież to zwykła przyzwoitość i kultura, wymagają jakichś wyjaśnień, czegoś więcej niż "przepraszamy i prześlemy jakieś premie w prezencie aby to zrekompensować. Osobiście zrezygnuje z wszelkich gratisów i prezentów jeśli pozbawicie nas tych koszmarnych niekończących się poprawek.
Ja wiem, że mnóstwo ludzi narzeka, że nic się nie dzieje, że osiągneli 50-ty poziom i nuda. Jeśli cotygodniowe albo i częstsze awarie i usterki, mają być odpowiedzią na to że nic się nie dzieje, to ok, poniekąd trzeba przyznać, że się dzieje. Tylko napiszcie że to celowe aby nie odbierać tego jako nieudolność pracowników waszych a odpowiedz z klimatem z pogranicza sarkazmu i czarnego humoru.

Trochę informatyki liznąłem, a mnóstwo ludzi grających tutaj zna się na tym jeszcze bardziej, ale żaden nie przyjmie odpowiedzi że wina jest w różnicy językowej. Nam naprawde nie przeszkadzają, rozjezdzające sie ikony, animacje skaczące, genialne tłumaczenia z google translatora, czy nie mające sensu treści ani ekonomicznej racji bytu zadania. Nam chodzi aby ta gra działała.
jak nie problem z akceptacja zaproszeń, to niemożność wydobycia surowca, zawieszenie przygody, i setka innych rzeczy w ostatnim miesiacu.

Chcecie zrobić rekompensate za błędy ? To poproszę coś co jest tyle samo warte dla osób z 10, 30 czy 50tym levelem a może przynieść rozwiązanie problemów. Poproszę o jednorazową, darmową, możliwość przeniesienia konta na dowolny zagraniczny serwer bez utraty czegokolwiek w moim stanie i majątku.
Może wtedy jak bedzie mniej graczy w polsce, to zaczną serwery działać sprawniej.
I odpowiadam z góry, NIE, nie stracicie na tym, ponieważ nie odpłynie wam kapitał. Za tak działającą grę, nikt rozsądny nie będzie płacił. To że zarabiacie, to kwestia tylko tego że niektórzy maja nadmiar kasy albo wiary w was.

Pozdrawiam i byłoby mi bardzo przyjemnie jakby ktoś odpisał rzeczowo a nie zbywająco, o co chodzi z tym poligonem doświadczalnym na domenie .pl

Hor4cy