Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Koszt przenoszenia budynków

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    to ze lightowy napisal ze mu pobralo wiecej to jeszcze nie znaczy ze tak jest

    Zanim nazwiesz mnie kłamcą najpierw sprawdź albo sie nie ***
    Ile pobrało nie wiem nie patrzałem ile mam dokładnie zniknęło gdzieś z 200 klejków na oko więc tragedii nie ma.Tak czy inaczej nie radze nikomu samemu testować.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 05.02.2014 o 11:40

  2. #12
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie nazwałem cię kłamcą. zrób screeny przed przenosinami i po, to w tedy można uwierzyć
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 04.02.2014 o 17:28

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    He no już ide przenosze żeby pfu misior mi "uwierzył" z resztąto bezcelowe żebym prowadził z tobą dyskusje swoje napisałem nie przenoście za klejnoty no chyba że to tylko mi pobrało jak powinno czego można sie było w sumie spodziewać.Mój błąd moja strata

  4. #14
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj
    Koszt przeniesienia młyna wodnego 5lv - 1 klejnot, w pierwszej sekundzie zdjęło 1 klejnot, ale potem się namyśliło i w efekcie końcowym zabrało 118 klejek, dobrze że na testowym

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    popieram, przenioslem opactwo za 1 klejnot, mialem ponad 950 bodajze, patrze teraz 835. BB_Xaar, zrobcie sobie jakas telekonferencje na skype z programistami wszystkimi odpowiedzialnymi za ta gre i zrobice porzadek z ta gra, bo kazda kolejna konserwa juz nic nie naprawia tylko bardziej psuje. dacie w prezencie albo nie dacie klejnoty, torbe sniegu czy jakiegos bzdziocha ale odejda wam gracze. ja zaczynam rozwazac ewakuajce coraz powazniej z kazdym kolejnym tygodniem!

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a myślisz że oni się boją twoich strachów. Ciekawe jak tam w Anno i tym co testuja teraz STRACHY NA LACHY czy jakos tak podobnie Knajts and ...

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    dziwne te ceny

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lightowy Zobacz posta
    No ja zostałem wprowadzony w błąd bo niby 1 klejnot...i kto mi ****a zwróci teraz te klejnoty co zabrało na prawde?Bo 1 klejnotu nie zabiera tylko normalna ilość ****a jego mać
    !Przestawiony 2 x into 2x Mg w pierwszej chwili zabralo po 1,a po chwili cuda tuska...
    Pisz do suportu umowa na pismie 1 klejnot była

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    He masz racje nie zwracaja ja tez sobie pozadek zrobie na wyspie za 1 klejnot tylko ze nagram filmik zeby mi nie wkrecali ze wydalem na cos innego klejnoty

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.