Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Pieśni pochwale ( nie bojkot ) FEJS

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a można by tak prosić o przeniesienie konta z 1 serera pl na inny pl!?

  2. #12
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    te posty zostały usunięte :
    Wiedziałem że post zostanie usunięty , o dziwo nie przez BBxaara tylko moda , nie wiedziałem że pisanie do producenta to jest nawoływanie do BOJKOTU , PANIE ZAKRĘCONY COŚ SIĘ PANU ZAKRĘCIŁO CHYBA
    JAK KUPISZ PANIE ZAKRĘCONY COŚ CO NIE DZIAŁA TO NIE MASZ PRAWA DO PROTESTU ???


    definicja bojkotu :
    Bojkot (ang. boycott) - częściowe lub całkowite zerwanie kontaktów handlowych lub stosunków dyplomatycznych z firmą, organizacją lub państwem.


    DO TEGO NIE NAWOŁYWAŁEM WIĘC NIE KUMAM PRETENSJI !!!
    post2 :
    założyłem wątek c.d w tym temacie , gdzie podałem definicje słowa bojkot.
    do tego mogę dodać że jak ktoś nie może się wykazać wiedzą , to stosuje inne metody co by zaistnieć .
    miałem kiedyś takiego przełożonego , kompletny tuman , ale po linii odpowiedniej , co karał podwładnych , ano za to że sie spożnił minutę , albo za pierdoły które nie miały żadnego związku z wykonywaną pracą ... i w końcu wyleciał bo poszły skargi do dyrekcji i nikt nie powiedział że to bojkot ,a było to za czasu PRL , jak wiesz Zakręcony co to znaczy PRL , bo śmiem wątpić
    NIESTETY TYLKO TYLE UDAŁO MI SIĘ ODZYSKAĆ A UZASADNIENIE ZE POSTY ZOSTAŁY USUNIĘTE TO :
    Forum to nie support, skargi proszę kierować bezpośrednio do supportu, na forum jest to zakazane.


    A więc zacznijmy pisac o dupie marynie , bo na temat TSO NIE WOLNO !!!
    Na moje oczko, piękne a piwne, to bojkotuje tutaj Administracja Forum wraz z resztą BB nas graczy - tną bez pamięci wszystkie krytyczne posty, nabrali wody w usta i nie ma z nimi komunikacji, a jak sępy czekają na każde wydane pieniądze przez bojkotowanych na ten chłam, który szumnie zwą grą
    Ostatnio edytowane przez dykteryjka ; 05.02.2014 o 20:50

  3. #13
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    Niby nic, ale moim zdaniem powinniśmy pochwalić ( nie jakiś tam BOJKOT co tutaj niektórzy proponują ) na oficjalnym fejsie BB ( nie polskim a ogólnoświatowym ) starania o to aby nam się dobrze grało. Uważam że developerzy, cała rzesza osób zatrudniona przy tym projekcie, winna być przez nas zauważona i naprawdę należą im się z naszej strony słowa wielkiego podziękowania z trud włożony w rozwijanie tematu.

    Mod_Zakręcony to nie jest żadne nawoływanie do bojkotu czy skarżenia. Naprawdę przekonany jestem że wykonują kawał dobrej roboty a jeszcze nikt im za to oficjalnie nie podziękował. POLSKIE SERWERY po niemieckich są najliczniejsze i JAKBYŚMY IM TAK OFICJALNIE na jakimś ich fejsowym profilu podziękowali za wkładany trud to myślę, że im się cieplej na sercu zrobi. Ja bym był kontent.

    Jestem święcie przekonany, że kod gry nie jest pisany w Warszawie czy gdzieś w polskim oddziale tej firmy. Tutaj ręce do tego przykładają developki bezpośrednio z serca UBI , nasi jedynie mogą dokładać tłumaczenia i tyle.

    Wieszanie psów na naszych ludziach jest wielkim nadużyciem. Myślę, że XAARCIO jest tak samo jak my zaskoczony zmianami w grze. Już samo to że NIEBIESCY mają własną gildię i aż 2óch dzisiaj na G-1 widziałem świadczy o powaznym potraktowaniu tematu.

    Druga sprawa. Nasze polskie serwery ze względu na liczebność są idealnym środowiskiem do testów. Nie wiem jak tam na świecie konserwacje wchodzą do roboty, ale jeżeli z czwartku weszliśmy na wtorek tylko po to aby być na pierwszym strzale no to mi tu coś nie gra. Ale mogę się mylić.
    No comment

    A serio za co dziękować za jedną wtope za drugą ??
    A to że nasi Modzi i Admini się starają to widać ale to jest za mało , co widać po odzyskiwaniu wysp graczy.
    Zamiast się starać powinni zacząć działać , wiec tak uczciwie nie ma za co ich ani gnębić ani chwalić.

    Gnębić nie ma po co bo maja mizerny wpływ na grę a najwięcej obrywają.
    Chwalić nie ma za co bo są zbyt leniwi by to zmienić.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.