Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Wszystkie znalezione dziś błędy

  1. #11
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie mogę wejść do znajomych na wyspę, co więcej nie umiem wejść do wykrzyknika z zadaniami i do przygody którą odpaliłem wczoraj wieczorem - moje najpoważniejsze błędy ,ale nie wszystkie.


  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.12.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Zniknięcie rozpoczętej już przygody wraz z wojskiem i generałem. Kolejka budowy znika.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zmiana miejsc lądowania na przygodach - to nie błąd, to chyba było zamierzone..

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    problem z leśnikami... wyspa pustoszeje a produkcja 2k na plusie... do wczoraj bylo ok..... problem z kolejka budowania... problem z rzucaniem koszy na wybudowane z wielkim trudem kopalnie... na razie tyle

  5. #15
    Tula_Shin
    kolejka budowania miała straszną czkawkę (wyskakiwała wybudowana kopalnia węgla i dwie studnie), przez jakiś czas studnie nie miały zasobów (po najechaniu było tylko "studnia 1"), gdy pojawiła się zawartość (1000), czkawka ustąpiła i mogłam zacząć budować

    niestety powtórzyło się z kopalniami żelaza :/ (z miedzią takiego problemu nie było, albo nie zauważyłam gdy budowałam) - trzy zapętlone, do tego "błyskawiczna" budowa co niby powinno być zaletą, ale nią nie jest, a kopalnie w loopie nie wydobywają, niby czas się zmienia, zasobów jednak nie ubywa, produkcja na minusie
    Ostatnio edytowane przez Tula_Shin ; 04.02.2014 o 13:06

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rzucam kosze u znajomego, wszystko sie zapala jak trzeba (tak, czekam po kazdej podpalonej budowli zeby sprawdzic, czy chwycilo), przesuwam na druga czesc wyspy, pale dalej, jak wracam na poczatek, to spora czesc wczesniej podpalonych miejsc nie jest zbuffowana. Podpalam ponownie, sprawdzam reszte wyspy, to samo, wracam na poczatek - znowu pare innych sie nie swieci. Mialam spalic 75 miejsc, poszlo mi ponad 110 koszy.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    rozpoczęłam przygode rano, wysłałam wojsko, loguje sie po 10 min. zeby te chol..rne kopalnie sie ustatkowały, patrze a tu nie ma przygody, 3 generałów i wojska, cyrk

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Otrzymuję komunikaty:
    System: Zboże - zasoby tego typu zostały wyczerpane.
    Niestety wygląd pól nie zmienia się na "wyeksploatowany", po najechaniu kursorem wykazuje, że jakieś zasoby tam nadal są.

  9. #19
    Osadnik Awatar wordan
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowy Świat
    "Brak dostępnego serwera rozmów" ........no to naprawili

  10. #20
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ja jestem zniesmaczona tym, że drwale zostali zmienieni, teraz moja wyspa uprzednio wyglądała jak Puszcza Kampinoska, to teraz wygląda jak po ataku termitów ;/

    Po za tym, ustawilam sobie w kolejce budowania kop miedzi i 3xkop zelaza, weszlam do znajomego wrzucić kosze wróciłam i kop miedzi wybodowany, kop żelaza zniknęły, weszłam i wyszłam, to pojawia mi się znowu w kolejce wybudowana już kopalnia miedzi, kolejka włącza się i wyłącza, a nic się nie buduje....

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.