Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Wszystkie znalezione dziś błędy

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ruda tytanu,
    Do domu władyki dodałam ponad 300 szt. rudy tytanu, warsztat szmuklerza potraktowałam kanapką hotdogiem (premia pewnie przepadła). Ruda tytanu zniknęła w ciagu kilku minut. Warsztat się świeci, przepadło mi tyle rudy tytanu i premia. W gwieździe nie ma.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    ALE DALISCIE DUPY Z TA KONSERWACJA !!! Beta dawno sie skonczyla a dalej burdel jest !!! :P

    polowe lasu zniknelo,nic nie mozna budowac,kopalnie marmuru sa a warsztaty swieca na czerwono,

    oby tak dalej :P

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    mnie też szaleje kolejka budowy, podobnie jest ze złożami, niby są, a np. kamieniarz woła, że nie ma :/

  4. #34
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez małrycy Zobacz posta
    mnie też szaleje kolejka budowy, podobnie jest ze złożami, niby są, a np. kamieniarz woła, że nie ma :/
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post136932 odnosnie zlozy kamienia i marmuru

  5. #35
    Osadnik Awatar tissayah
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Wiecie co, zmieńcie informatyków albo wyślijcie do szkoły. Co konserwacja, to coraz lepsze błędy. To już nawet nie jest denerwujące, tylko żenujące.
    Gdybym osobiście, we własnej pracy odwaliła taką manianę i popełnił takie błędy, niektórzy pracownicy nie mieliby już rąk, gdyby taka, dajmy na to 1000 ton prasa po konserwacji spadła komuś na łapy.
    Bez obrazy, ale ogarnijcie się trochę.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    słowa "meksyk" i "maniana" najlepiej opisują całą konserwę... odwalili manianę, zrobił się meksyk...

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    ale lipa nie mozna sie zalogowac (((

  8. #38
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    błędna informacja o kosztach przenoszenia budynków - 1 klejnot w rzeczywistości dużo więcej

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Ujemna ilość koszy w gwieździe, brak wydobycia w wybudowanych dziś kopalniach.

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    sprzedałem dropa, dostałem zaproszenie do znajomych, wchodzę w pocztę żeby zaakceptować a tam widzę to:


    upload immagini gratis

    i już widzę na handlu - oszust, zapłaciłem, a on mnie nie wziął do znajomych itd, itp, wysłałem sam zapkę do znajomych, na szczęście miała guzik - akceptuj.
    no załamka totalna.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.