Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60

Wątek: masakra z marmurem i kamieniem

  1. #11
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I narodziła nam się nowa tradycja, po nocnej konserwie będzie druga, dzienna poprawiająca bugi z nocy.
    Bo nie sądzę, żeby dało się grać bez dodatkowej dzisiaj konserwy.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    ale za to kopalnie złota w minute sie stawiają

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i co z tego skoro ona nie dziala prawidłowo, premii na nia nie dasz póki nie upłynie czas potrzebny do jej wybudowania, ty widzisz ze kopalnia jest ale chyba system o tym nie wie

  4. #14
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Oj nie narzekajcie tak. Pewnie za moment będzie "happy hour" na 100% diamentów i prezencik od BeBe za "drobne utrudnienia" w grze.
    Zostaniemy dobrodusznie poklepani po plecach i będzie dobrze.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    I narodziła nam się nowa tradycja, po nocnej konserwie będzie druga, dzienna poprawiająca bugi z nocy.
    Bo nie sądzę, żeby dało się grać bez dodatkowej dzisiaj konserwy.
    To jest nowa świecka Tradycja To co, po jajeczku??

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    postawiłem przy złożu - 7 marmur - nowego kamieniarza marmur - na 1 poziomie, myślałem, że może po 2h wyjmie te 7 sztuk (co się nie udało kamieniarzom na 3 i 4 lvl), ale on tam chodzi na pusto, bo to złoże ma już od 30 minut dalej 7 szt. marmur. Wniosek - złoże już jest puste, ale kamieniarz o tym nie wie, za to geolodzy uważają, że ono jest pełne. Dom wariatów. Genialna gra, nie sposób się nudzić.

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    to może niech każdy zacznie grę od nowa

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.10.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Carbonara Zobacz posta
    postawiłem przy złożu - 7 marmur - nowego kamieniarza marmur - na 1 poziomie, myślałem, że może po 2h wyjmie te 7 sztuk (co się nie udało kamieniarzom na 3 i 4 lvl), ale on tam chodzi na pusto, bo to złoże ma już od 30 minut dalej 7 szt. marmur. Wniosek - złoże już jest puste, ale kamieniarz o tym nie wie, za to geolodzy uważają, że ono jest pełne. Dom wariatów. Genialna gra, nie sposób się nudzić.
    Może wyłącz kamieniarzy na lvl 3 i 4, niech kopie tylko ten z 1 lvl to wtedy złoże powinno zniknąć.

    Zauważyłem że czasami jak jest w złożu np 3 jednostki i jednocześnie do złoża są przypisani co najmniej dwaj kamieniarze na lvl 3 to też się zacina wydobycie, jakby nie wiedzieli który z nich ma zakończyć wydobycie.
    Ostatnio edytowane przez Azioz ; 04.02.2014 o 12:02

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja sobie postawiłam kamieniarza marmur, ale kamieniarze na 5 lvlu byli zablokowani na tych prawie wyczerpanych złożach, a ten na 1 lvl latał do złoża ustawionego dalej.

    Teraz się coś dziwnego stało i po powrocie z przygody te prawie wyczerpane złoża w końcu padły.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    Zakup, najlepiej kilkudziesięciu tys. klejnocików za żywą gotówkę i doładowania złóż i po problemie! :-)

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.