Zamknięty wątek
Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 137

Wątek: [Dyskusja] Konserwacja 04.02.2014

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A mi znika ruda żelaza. Produkcja +6922/12h, a piece stoją z braku rudy

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie da się drzew sadzić, nie da się budować, nie da się grać, bo wszelkie zmiany znikają. Po relog i po czyszczeniu cache raz jest dobrze, a potem relog i znowu szopka. Zmiany cofnąć to rozsądna decyzja.

  3. #83
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zygzus Zobacz posta
    Nie da się drzew sadzić, nie da się budować, nie da się grać, bo wszelkie zmiany znikają. Po relog i po czyszczeniu cache raz jest dobrze, a potem relog i znowu szopka. Zmiany cofnąć to rozsądna decyzja.
    nie cofną bo zapomnieli backup'a zrobić przed konserwą.. dziwi mnie to, iż forum huczy, a brak jakiejkolwiek wiadomości o kolejnej konserwie w celu poprawy poprawek xD widziałem tylko wcześniej prośbę o "więcej szczegółów" w sprawie występujących błędów... to się pytam po kiego czorta jest zatrudniony cały sztab "BB_" który powinien wyłapywać wszelkie babole i odrazu to zgłaszać, a nie liczyć na to, że gracze wskaża palcem gdzie jest błąd w grze, może jeszcze mamy podsyłać poprawiony kod gry by zaczęła działać jak należy?
    Sic parvis magna..

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez galliano Zobacz posta
    http://scr.hu/17lg/ah0s1


    na to chyba nie ma lekarstwa.....
    U mnie to samo!
    Istna PORAŻKA!

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Ta więcej szczegółów. BB odpal sobie gra i zobacz taki jeden wielki szczegol do poprawienia thesettlersonline.pl

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez greivier Zobacz posta
    nie cofną bo zapomnieli backup'a zrobić przed konserwą.. dziwi mnie to, iż forum huczy, a brak jakiejkolwiek wiadomości o kolejnej konserwie w celu poprawy poprawek xD widziałem tylko wcześniej prośbę o "więcej szczegółów" w sprawie występujących błędów... to się pytam po kiego czorta jest zatrudniony cały sztab "BB_" który powinien wyłapywać wszelkie babole i odrazu to zgłaszać, a nie liczyć na to, że gracze wskaża palcem gdzie jest błąd w grze, może jeszcze mamy podsyłać poprawiony kod gry by zaczęła działać jak należy?
    Serio? Przecież to nowa wersja, niech wrócą do starej lub szybko update zrobią, niewiarygodne te doniesienia, bo to amatorka byłaby pierwszej próby.

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Potwierdzam co napisano wyżej:

    - błyskawiczne stawianie kopalni, z których nic się nie wydobywa.
    - wykrzyknik ciągle krzyczy o wykonanym zadaniu
    - kolejka budowy skacze jak szalony królik i to pod wpływem.

  8. #88
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zygzus Zobacz posta
    Serio? Przecież to nowa wersja, niech wrócą do starej lub szybko update zrobią, niewiarygodne te doniesienia, bo to amatorka byłaby pierwszej próby.
    nie widzisz dozy ironii w mojej wypowiedzi? co innego pozostaje jak tylko się uśmiechnąć... to tylko gra.. ale żal tyłek ściska jak sobie testy robią na finalnym produkcie.. wyobraź zobie jak taki trend przejdzie do gier kupowanych za 200pln np na PCta czy konsole - kupujesz, wydajesz kasę a tu ciągłe poprawki do poprawek... tak jak było w przypadku Diablo 3
    Sic parvis magna..

  9. #89
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Po relogu i czyszczeniu cache przeglądarki i ciastek, kopalnie wracają do pracy.
    Backup!!!, Need backup!!!

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Murek za wysoki i przeskoczyć nie może :P
    Widocznie w konserwie wprowadzili fizykę i metafizykę (kolejka budowlana daje czadu)

Zamknięty wątek
Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.