Zamknięty wątek
Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 137

Wątek: [Dyskusja] Konserwacja 04.02.2014

  1. #71
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia


    czas dojścia miejsce pracy -> złoże!!!

  2. #72
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ha odkryłem problem !!!

    Otóż za tzw. komuny w przedsiębiorstwach państwowych płaciło się dużą kasę za tzw wnioski racjonalizatorskie, które niby coś tam ulepszały , oszczędzały itp. Może w BB też tak jest. Przychodzi taki developer i mówi :

    - ciąg produkcji z iglastych coś mi nie pasuje w produkcji zaburzony jest i nasza strata to 100 drzew dziennie na serwer, zrobię poprawkę. SZEF brawo masz 1000 premii

    i tak się kręci biznes...

    Po kiego walca oni ruszali rzecz która jest najmniej istotną rzeczą w tej grze. W miarę zbilansowane to było jakoś te drzewa się ładowały wszystko chodziło, aż tu nagle ludzie mają wyspy bez drzew.

    Kolejka budowy, kto kazał im coś tam grzebać, przecież taki PRODŻEKT to jak klocki LEGO są jeden klocek to kolejka budowy, inny klocek to poczta , itd. Robimy 1 klocek to nie ma on wpływu na inne klocki...

    Przerosło ich to , teraz tylko zostaje NAPISANIE OD NOWA KODU GRY bo tam już zapewne jest tak narąbane że sami tego nie ogarniają.

    XAAR teraz słówko do Ciebie : JAK MICROSOFT w SZEREGACH SPOŁECZNOŚCI ŚWIATOWEJ ROBI SOBIE BETA TESTERÓW, którzy im testują nowe produkty i znajdują błędy, robią raporty itd. to potem TACY BETA TESTERZY mają u nich te softy + inne gadżeciarstwo ZA DARMOLA. A wy z serwerów głównych robicie sobie BETA TESTOWE ??? Macie ten testowy to tam zatrudnijcie ludzi i niech testują, a ty się człowieku pytasz jakie sa jeszcze błędy i prosisz o ich dokładne opisy.

    Ja tam zaraz jakiegoś Helmuta dorwę i wysmaruję mu maila po ichnemu z opisem naszej dzisiejszej konserwy i ciekawe czy u nich tez takie jaja są po konserwacjach.

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to ja moze dodam to co mi sie przytrafilo:
    po 1h godzinie męczarń w grze po konserwie
    spotkała miła niespodzianka bym sie chyba bardziej nie denerwował

    wyskoczył "Obszar serwera uszkodzony."

    taka o to mi nowość..

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Mogę napisać tylko to, co napisałem już w innym temacie: jeśli napotkaliście na jakieś błędy po konserwacji, proszę o więcej szczegółów.

    Komentarze w stylu "znowu popsuli" (tak, zastosowałem eufemizm), niestety nie pomagają. Bez nieco dokładniejszych informacji, nie mogę przekazać danych dalej.
    BB_xaar nie ma co wnikac w szczegóły - zepsuliście WSZYSTKO co dało sie zepsuc. Masz odpowiedz arogancie. Wycofajcie te zmiany bo niedlugo wszyscy wycofaja sie z tej farsy.

  5. #75
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Opis nowego pudełka jest po angielsku, a chyba powinien byc po polsku.

  6. #76
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Znalazłem chyba jeden pozytyw, wstawiłem do kolejki 2 kopalnie węgla, mignęło zniknęło i buum 2 kopalnie węgla stoją w 2 minutki.
    DD, węgiel się nie wydobywa :/
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 04.02.2014 o 12:05

  7. #77
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Małe lekarstwo dla niektórych:
    CTRL + SHIFT + DELETE
    i następnie wyczyść pamięć podręczną przegladarki
    i restart przeglądarki

  8. #78
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Bernardoss Zobacz posta
    BB_xaar nie ma co wnikac w szczegóły - zepsuliście WSZYSTKO co dało sie zepsuc. Masz odpowiedz arogancie. Wycofajcie te zmiany bo niedlugo wszyscy wycofaja sie z tej farsy.
    masz rację, trzeba grać w co innego bo to strata czasu, arogancja tylko przyspieszy decyzję

  9. #79
    przemek480
    cała ta konserwacja o kant d potłuc. Interfejs poczty dalej to samo, ja z prze kilku tyg. Skasować wiadomości w skrzynce nadawczej nie można. W dodatku to usprawnienie produkcji. Pozostał mi jedne kamień i co? i wszystko stoi bo nie może wydobyć. A jak jakimś cudem pójdzie i wydobędzie to geolog znajduje złoże z 2 kamieniami. No po prostu bajka. Tak spieprzyć grę to chyba tylko BB potrafi. Mają serwer testowy a zmiany wprowadzają do testowania na zwykłych serwerach. Ale nowe domki a jakże w testowym, żeby ktoś za darmowe 1000 granitu nie dostał. Z jednego się tylko cieszę. ŻE NIE WŁOŻYŁEM W TĄ GRĘ ANI 1ZŁ.Jak Wy (BB_ chcecie na tej grze zarobić jak co jakiś czas co chrzanicie? Chciałem kupić kupon, ten za 40 lub 80 zł w markecie. Mam niedaleko i nie bawił bym się w przelewy, ale po co? Żeby coś uciekło mi nagle po konserwacji? A nie mam zamiaru pisać non stop do supportu.

    Druga sprawa, zadanie wyzwól swoje włości dalej nie naprawione. Wymagany poziom gracza 15 a ja mam 38 i dalej zablokowane zadanie, mimo że kolejne podzadania wykonane.

    Cała ta gra wygląda jak z budowaniem domu, ale w inny sposób: zróbmy dach, nie będzie padało. Ok fajnie jest, ale przydałyby się ściany, dobra postawmy ściany. Ups. Popsuł się dach, zróbmy wszystko. Dalej, kurcze te ściany siadają. Ok, zróbmy fundamenty. Ups - popsuł się dach i ściany.
    Inaczej stworzenie gry od d.. strony. Coś zrobić a później wprowadzać zmiany. Ile graczy kupiło jakieś dodatki, czy za surowce zainwestowało żeby dać budynek na wyższy poziom. - będzie miał szybciej inny surowiec. Ale nie, było za pięknie. Zwiększmy czas na wydobycie. I znowu p....o.

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    http://scr.hu/17lg/ah0s1


    na to chyba nie ma lekarstwa.....

Zamknięty wątek
Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.