Zamknięty wątek
Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 137

Wątek: [Dyskusja] Konserwacja 04.02.2014

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Osobiście podejrzewam, że te problemy z kolejką budowania i resztkami złóż to mogą być zamierzone działania. No bo nie wierzę, że programiści byliby na tyle nieudolni - z takim poziomem umiejętności to żadnej szkoły / żadnego poważnego kursu by nie ukończyli. A rozwiązanie, które BB miało nadzieję, że wykorzystamy sami to dokupowanie doładowań złóż i natychmiastowe zakończenie budowy za klejnoty. W ten sposób więcej zarobią na naszych frustracjach...

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    biorą kase za klejnoty, nie jest to wersja beta, więc gra ma działać w 100% i nie powinniśmy im zgłaszać żadnych błedów bo ich po prostu nie powinno być. od wyłapywania błedów są własnie oni, deweloperzy od siedmiu boleści z xaarem na czele który wie że jest problem a zrobił tylko tyle że ukrył info o konserwacji na głównej stronie gry. Xaar dalej śpisz?

  3. #43
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zmiany wpływające na łańcuchy produkcyjne
    Drodzy Gracze,

    wraz z najnowszą wersją gry (04.02.2014), zostaną wgrane modyfikacje, które będą miały wpływ na łańcuchy produkcyjne. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów na temat nadchodzących zmian.
    Co to jest "nowa wersja programu"?
    - Program, w którym poprawiono stare błędy i zrobiono nowe....

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak jak nigdy nie narzekam nawet jak są jakieś błędy czy niedociągnięcia, tak dzisiaj to grać się odechciewa. Drwale wycieli mi drzewa w pień i chociaż buffuję leśników, to od prawie 2h nie chcą mi drzewa odrosnąć złoża marmuru zawalają się i zaraz pojawiają z 2 - 3 zasobami, jak wysłałam geologa to nie znalazł, bo mam komplet złóż kolejka budowania szaleje, budowałam kopalnie złota to przez 10 min pojawiała się w kolejce budowania i znikała
    Chciałam zacząć przygodę, ale chyba pójdę coś innego porobić i poczekam, aż naprawią, bo strach cokolwiek ruszać. Kiedyś cieszyłam się grą, teraz z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Może tak zwolnic z tymi nowościami?

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    xaar dalej nie wie w czym jest problem, przecież błedy programistów to już normalnośc

  6. #46
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tragedia BB_xaar...

    Tyle na tym Naszym forum jest ciekawych pomysłów na zmiany, poprawki i nadanie sensu gry, a nic z tego nie jest dodawane. Dodaje się natomiast pierdoły, kolejne błędy i wszystko to czego nie chcemy My w tej chwili. Okej może te dzisiejsze zmiany nie były takie głupie, ale nie są one w tej chwili nikomu z graczy do szczęścia potrzebne.

    Zajmijcie się w końcu tym co konieczne ! Pozdrawiam i szczerze Ci współczuję. Nie ma nic gorszego jak świecić oczami za czyjeś błędy, nie mając przy tym żadnego wpływu na ich powstawanie czy tez usuwanie.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    trzeba zacząć pisać do ubisoftu !

  8. #48
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    ze nie wspomne o czasie pracy lesnika liscia 6,45sek wydaje mi sie ze był znacznie mniejszy
    mam to samo złoze marmuru 3zasobow zawala sie i odbudowuje po relogu majac znowu 3 szt zasobow...wyburzyc sie nie da geolog je widzi wiec nie odnajduje
    kolejka budowania co chwile mi sie 2-3 kopalnie miedzi pokazuja i znikaja mimo ze wszystkie po pol godzinnej walce odbudowałem dawno..relog nic nie daje
    lece do pracy moze po pracy bedzie cos ponaprawiane miejmy nadzieje resszty bledów nie mam czasu sprawdzać..
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 04.02.2014 o 10:41
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez płomienne-zorze Zobacz posta
    trzeba zacząć pisać do ubisoftu !
    a mi się zaczyna marzyć ZMIANA PRZEDSTAWICIELSTWA UBISOFT W POLSCE , bo widzę że nie wypełniaja swoich obowiązków jak trzeba , w normalnej firmie na zbity pysk by polecieli , czego przykładem jest tutaj BB-xaar , wiesz mi gościu ze dając namiary do swojego szefostwa , też będę przekazywał gotowe wiadomości o błędach w grze które przeczytałeś na forum

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    dwie godziny od wyłapania błedów dalej cisza na głównej stronie gry !

Zamknięty wątek
Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.