Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Plany na rok 2014...

  1. #41
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jemen2, takie coś mogę napisać np. na czacie, podczas ogólnej rozmowy. Na forum nieco mniej, no ale nadal by to przeszło.
    Sprawa ma się nieco inaczej jeśli chodzi o główne kanały informacyjne (np. strona główna czy Facebook). Tak czy inaczej, postaramy się usprawnić komunikację w przyszłości.

  2. #42
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Był wpis Xaara na fb...
    Komunikacja pozostawia wiele do życzenia, jednak jest o wiele lepsza niż parę miesięcy temu.
    Ale nie tego dotyczy ten wątek
    Xaar, dziękuję za odpowiedzi

  3. #43
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    jemen2, takie coś mogę napisać np. na czacie, podczas ogólnej rozmowy. Na forum nieco mniej, no ale nadal by to przeszło.
    Sprawa ma się nieco inaczej jeśli chodzi o główne kanały informacyjne (np. strona główna czy Facebook). Tak czy inaczej, postaramy się usprawnić komunikację w przyszłości.
    Xaar Powiedz lepiej co z planami PvP i wyższym lvl bo ja nie mam co robić w tej grze. A logować się codziennie po to aby raz na pół roku zburzyć silosy i zbudować trochę "nowsze" jest żenadą przez duże Ż.

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niech BB zatrudni wróżbitę Macieja żeby przepowiadał czy będą błędy po konserwie

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To ze beda to i ja moge przepowiedziec.

    Xaar Powiedz lepiej co z planami PvP i wyższym lvl bo ja nie mam co robić w tej grze.
    plany jak sama nazwa wskazuje sa w planach.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    To ze beda to i ja moge przepowiedziec.
    taak.. ja też :P nawet zakłady mogę przyjmować co następnym razem zepsują :P

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ulepszony Silos na testowym... a co mnie to obchodzi tak naprawdę? :P jak będę chciała wiedzieć "co w trawie piszczy" na testowym to się tam zaloguję
    kinia19910 tutaj kompletnie nie masz racji. informacje co się pojawia na testowym sa bardzo dobrą rzeczą, ponieważ grac się tam nie da z racji ciągłych resetów wiec codziennie tam wchodzic jest bez sensu. informacja co i że się pojawiło jest dobra bo zainteresowani moga wejsc, pomoc w trestach przy okazji patrzac co i jak działa i czego się spodziewać. pozwala to uniknac pozniej dziecinady typu "jak wyglada na piatym levelu budynek" godzine po wprowadzeniu go na nasze serwery. pozwala przygotowac czesto surowce, bo wiadomo jakie beda potrzebne. gospodarczo sie nastawic, bo wiadomo czego sie spodziewac. bo opisy co bedzie sa czesto bledne albo nic nie mowiace.
    wiec tak, info co natestowym jest, jest dobra rzeczą.

    narzekasz z niewywiazywaniasie z terminow, a gdy dostajesz odpowiedz, ze aby tego uniknąć, nie chcą podawać terminów, ty się ich domagasz. może psycholog Ci potrzebny bo się do swoich słów i żalów nie potrafisz ustosunkować. zdeklaruj sie czy chcesz lewo czy prawo a nie jęczysz jak stara baba na wszystko co Ci się daje. brak odpowiedzi to jeczenie, odpowiedz to jeszcze wieksze jeczenie. wyjasnienie, znowu doczepki.
    Każdy ma mase pytań o konkrety ale chyba wiesz, że konkrety to słowo którego w BB nie znają więc daruj sobie dziecinne czepianie się każdego słowa odpowiedzi

  8. #48
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    kinia19910 tutaj kompletnie nie masz racji. informacje co się pojawia na testowym sa bardzo dobrą rzeczą,(...) informacja co i że się pojawiło jest dobra bo zainteresowani moga wejsc, pomoc w trestach przy okazji patrzac co i jak działa i czego się spodziewać.
    Chodziło mi o to, że niekoniecznie takie info powinno pojawiać się w "Pamiętniku...". Wcześniej w "Pamiętniku..." pojawiało się tylko info co będzie wprowadzone na "normalnych" serwerach. Natomiast wszelkie nowości z testowego były zapowiadane na głównej stronie. Nie wiem, czy kiedykolwiek brałeś udział w testowaniu... Godzina rozpoczęcia testów też była podawana.

    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    narzekasz z niewywiazywaniasie z terminow, a gdy dostajesz odpowiedz, ze aby tego uniknąć, nie chcą podawać terminów, ty się ich domagasz.(..)więc daruj sobie dziecinne czepianie się każdego słowa odpowiedzi
    Domagam się bo część rzeczy obiecali blisko 2 lata temu i temat umarł. Teraz przynajmniej wiemy, że z tego nie zrezygnowali. Poza tym - kto pyta- nie błądzi spróbować nie zaszkodzi, bo a nuż coś Nam powie... Tym sposobem wiemy,że część rzeczy pojawi się w kolejnym "Pamiętniku...". szkoda, że nie wiemy kiedy :P widocznie nie skończyli nad tymi rzeczami pracować.
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale podziękowałam Xaar'owi za odpowiedzi widząc, że nic więcej z niego nie wyciągnę ;-)
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 07.02.2014 o 02:31 Powód: literówki

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.