Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Plany na rok 2014...

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aż dziwne są te plany skoro wcześniej potrafią wprowadzić pełno zbędnych bajerów a to na co czekamy tylko w planach (a może aż w planach)

  2. #22
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Temat ten doskonale pokazuje, że obecna forma pamiętników spełnia swoje zadanie nieco lepiej, niż ta poprzednia. ^^

    Niestety nie mogę podać żadnych konkretnych terminów, zamiast tego odniosę się do Twojej listy, kinia19910.
    Zapomniałeś o czymś Xaar:
    ZWIĘKSZENIE MAKSYMALNEGO POZIOMU niestety nie doczekaliśmy się

    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Okienko nowości jest nadal w planach, przygody ekonomiczne są nadal w planach,
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    elementy PvP również.
    Jeśli są w planach, to kiedy (???) możemy się ich spodziewać?
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    (....) dalsze usprawnienia poczty w grze są nadal w planach (część zostanie wprowadzona dziś w nocy).
    I dobrze :P mam nadzieję, ze nie napiszę tu zaraz , że nie działa ;D
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Dalsze rozwijanie systemu badań jest w planach
    SYSTEM BADAŃ jest pytanie brzmi czy i kiedy obejmie generała ?

    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Natomiast jeśli chodzi o filtr w menu gwiazdy: w planach są ogólne usprawnienia interfejsu, jednak nie dysponuję jeszcze konkretną listą modyfikacji.
    Rozumiem, że dysponujesz datami co do powyższych...

    Skoro nie macie konkretnych planów na rok 2014, tylko wszystko "jest w planach" to odnieś się do brakujących rzeczy, poniżej kolejne:

    Było zapowiadane między innymi burzenie skał i Bank Gildii - kiedy zostanie to wprowadzone?

    W zamierzchłej przeszłości obiecywaliście też karczownika...
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 04.02.2014 o 14:02 Powód: [/QUOTE]

  3. #23
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Aż dziwne są te plany skoro wcześniej potrafią wprowadzić pełno zbędnych bajerów a to na co czekamy tylko w planach (a może aż w planach)
    Właśnie "aż w planach".. i to odkąd pamiętam.. :P

  4. #24
    Osadnik Awatar lordJan
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    oni dopiero planują plany, narazie służmy tylko jako króliki doświadczalne przed wgraniem zrealizowanych, nieudanych planów na zagraniczne serwery.

  5. #25
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też mam takie wrażenie. Xaar milczy, bo nie napisze przecież że nie zwiększą max lvl :P

  6. #26
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kinia19910, zwiększenie maksymalnego poziomu nadal jest w planach, nie zostało anulowane. :P

    I tak, zdaję sobie sprawę z tego, jak to brzmi: wiele planów, mało konkretów. Niestety jednak na chwilę obecną nie mogę podać żadnych dat. Choćby dlatego, że staram się uczyć na błędach. W przeszłości pamiętnik developera pojawiał się zdecydowanie rzadziej, zawierał on też dużo dat.

    A jakby był tego rezultat?
    Spore niezadowolenie w przypadku opóźnień. A jak pokazuje doświadczenie, niektórych opóźnień nie da się uniknąć. Silnik gry jest rozwijany cały czas, codziennie wiele osób wprowadza modyfikacje w kodzie gry, większe lub mniejsze. Jeśli po wgraniu aktualizacji okaże się, że pojawiły się jakieś krytyczne utrudnienia, zespół programistów musi przeanalizować zaistniałą sytuację. W niektórych przypadkach jest to równoznaczne z opóźnieniem części nowości.

    Myślę jednak, że jeden z najbliższych pamiętników zaprezentuje chociaż część z dalszych planów. Mogę więc jedynie poprosić o jeszcze trochę cierpliwości.

  7. #27
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    kinia19910, zwiększenie maksymalnego poziomu nadal jest w planach, nie zostało anulowane. :P
    Mam nadzieję.

    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    I tak, zdaję sobie sprawę z tego, jak to brzmi: wiele planów, mało konkretów. Niestety jednak na chwilę obecną nie mogę podać żadnych dat. Choćby dlatego, że staram się uczyć na błędach. W przeszłości pamiętnik developera pojawiał się zdecydowanie rzadziej, zawierał on też dużo dat. (...)
    Ale coś konkretnego było, a nie tak jak ostatnio.. Ulepszony Silos na testowym... a co mnie to obchodzi tak naprawdę? :P jak będę chciała wiedzieć "co w trawie piszczy" na testowym to się tam zaloguję
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Jeśli po wgraniu aktualizacji okaże się, że pojawiły się jakieś krytyczne utrudnienia, zespół programistów musi przeanalizować zaistniałą sytuację. W niektórych przypadkach jest to równoznaczne z opóźnieniem części nowości.
    Xaar... wiesz jak to brzmi przecież konserwa= coś zepsute :P Wgrywajcie nowe rzeczy na testowy, ile razy mamy Wam to powtarzać?

    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Myślę jednak, że jeden z najbliższych pamiętników zaprezentuje chociaż część z dalszych planów. Mogę więc jedynie poprosić o jeszcze trochę cierpliwości.
    No, dobra.. powiedz chociaż czy ten "Pamiętnik... " jeszcze w tym m-cu będzie?

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar Szastka
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Lepiej niech nie mówi, powie, a znowu będzie opóźnienie i marudzenie ^^

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pamiętnik pamiętnikiem (też czekam z niecierpliwością), ale co by nie mówić, widać miłą zmianę w postaci dyskusji BB z graczami. Dzięki takim wypowiedziom wiemy, że nikt nie ma nas w poważaniu. Do tej pory miewałem wrażenie, że to właśnie w tym aspekcie cały ten projekt balansuje na bardzo cienkiej linie. Jeszcze tylko przydałoby się trochę pokory i odwagi w podejmowaniu niewygodnych tematów (zamiast ich usuwania) i moglibyśmy naszego CM i moderatorów stawiać za wzór dla innych gier

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja na tej fali hejtu i wytykania błędów chciałbym się wyłamać i zapytać czy zespół programistów odpowiedzialny za poprawki pracuje w Polsce czy jest to zagraniczny oddział BB a wy tylko spolszczacie łatki. Również oczekuję jakości gry ale znam minimalnie temat i niewykluczone że wieszacie psy na nie tym człowieku co trzeba.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.