Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Osadnicy na minusie

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Nie lodowe a "pokemony"
    Przepis:
    Po pojawieniu się kolekcji zbieramy ze 2 sztuki. Logout i czyszczenie przeglądarki. Logujemy się ponownie i jeżeli mamy trochę szczęścia to "pokemony" załadują się z atrybutem "budynek pracujący". Zebranie "pokemona" będzie wtedy równoznaczne ze zburzeniem budynku i zmniejszeniem licznika pracujących osadników o 1.
    Minus 209 przy około 300 faktycznie pracujących to jest wspaniała rezydencja gratis :P i nie zabiera miejsca
    Opisałem im to 4 miesiące temu. Ale nadal analizują.......

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    ja mam -147

  3. #13
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez VanB Zobacz posta
    Nie lodowe a "pokemony"
    Przepis:
    Po pojawieniu się kolekcji zbieramy ze 2 sztuki. Logout i czyszczenie przeglądarki. Logujemy się ponownie i jeżeli mamy trochę szczęścia to "pokemony" załadują się z atrybutem "budynek pracujący". Zebranie "pokemona" będzie wtedy równoznaczne ze zburzeniem budynku i zmniejszeniem licznika pracujących osadników o 1.
    Minus 209 przy około 300 faktycznie pracujących to jest wspaniała rezydencja gratis :P i nie zabiera miejsca
    Opisałem im to 4 miesiące temu. Ale nadal analizują.......
    U mnie tak nie działa, sprawdzałem, ale na minusie 384 jest
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    To jest jedyny chyba nieruszany bug. Tak jest od czerwca i nikt się tym nie interesuje i dobrze dla graczy . Wczoraj miałem minus 246 ludzi czyli prawie 500 łóżek. BB nic z tym nie róbcie prosimy Was

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Też tak mam, cóż przynajmniej wojska mogę więcej robić.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Kolonia
    -340.
    nie mam pojecia ilu rzeczywiscie u mnie pracuje osadnikow.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.