Zobacz wyniki ankiety: Czy epicki skład drewna powinien odnawiać złoża w szkółce drzew egzotycznych?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 50.00%
  • Nie

    5 50.00%
  • Nie mam zdania

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Epick skład drewna a szkółka drzew egzotycznych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Epick skład drewna a szkółka drzew egzotycznych

    Tytuł już powinien wyjaśnić o co mi chodzi niestety szukałem (może niezbyt wytrwale) podobnego wątku i nie znalazłem.

    Czemu nie zrobić w epickim składzie drewna linii do odnawiania złoża w szkółce drzew egzotycznych, przecież to tak oczywiste jak dodanie ketchupu do kanapki z serem

    Wiem, że jeszcze nie mamy szkółki (ciągle jest w fazie testów) ale ludzie wszędzie narzekają: ... nie opłaca się... nie można dosypywać do złoża... kolejny raz chcą wyciągnąć kasę...

    Myślę, że takie rozwiązanie powinno się znaleźć, przecież nie będzie doprowadzać do "przegięć" w postaci całych plantacji drzew egzotycznych na wyspie gracza za sprawą ograniczenia ilościowego jakie nałożone jest na epicki skład drewna (max. 2 sztuki)

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomijając opłacalność, szkółkę można doładowywać omniziarnem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.