Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

Wątek: Czy granit jeszcze istnieje?

  1. #21
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Też zanotowałem spadek dropu granitu od początku stycznia... też ok 30x czarni, kilka razy wiki, 3x sprytny krawiec i 0 granitu, sama saletra (przeważnie) i ruda tytanu, raz może dwa razy bale egzo. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to była celowa polityka przed wprowadzeniem u kupca kopalni granitu. Wiecej granitu przynieśli poszukiwacze niż wypadło z przygód, ale pewnie za to też BB się zabierze i obniży szanse.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja dawniej często farmiłem banitów, i nie narzekałem, bo zazwyczaj był granit/bale, ale np. zrobiłem też setki Czarnych, i tam granit dostałem może z 5 razy. Wczoraj tylko Wiedźma i Wyspa, i w obu przypadkach granit.
    Nawet jeśli przed wprowadzeniem granitu za klejnoty celowo pozmieniano proporcje, to i tak się o tym nie dowiemy, a statystycznie i tak zawszę będzie ktoś kto zawsze ma granit, i ktoś komu praktycznie nie dropi.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    Bo to są ludzie co cieszą sie że dostaną raz na jakiś czas granit i nie potrzebują go chyba żeby sprzedać a ci co będą potrzebować do podnoszenia będą musieli płacić teraz .

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też się czasem zastanawiam czy granit jeszcze występuje, ale jakoś przybywa go do magazynu tak jak innych surowców z tą różnicą ze granit prawie odrazu wydaję :P

  5. #25
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    do Swallow
    Zgadzam się z Tobą całkowicie, w końcu to element losowy, tez zauważyłem, że w łatwiejszych przygodach wypada częściej np w wiedźmie, na końskim grzbiecie... tylko gdzie w tym sens? mam 49Lv i raczej niezbyt mnie rajcuje robić pierdyliard NKG czy BW żeby dostawac po 200 granitu raz w czas i do tego śmieszny exp. Po to są "trudniejsze" przygody, by nagroda też była bardziej sowita, chyba że się mylę, bo z obecnej polityki robienia przygód wynika coś zupełnie odwrotnego. Niezbyt zachecające jest np robienie krawców, puszczenie z dymem ok 10k woja, by dostać 2 sloty saletry.. gdyby nie drop 670 fasolek to bym wogóle tego nie ruszał...

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja od około 2 miesięcy tez może ze 2-3 razy miałam drop z granitem, i zgadzam się z greivierem- po co robić trudniejsze przygody - dla saletry? buahahahah
    Ostatnio edytowane przez Orcrist ; 30.01.2014 o 12:11
    "Nie bądź jedną z biegających mrówek, bądź butem"

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    i tak modowie się nie przyznają oraz BB mółby się ktoś z nich wypowiedzieć.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak wam zależy na granicie to róbcie przygody wieże wiedzmy i piratów
    a nie przygody gdzie w dropie wraz z granitem są jeszcze 3 inne surowce

    i poprzestańcie stękać że wam granit nie wypada z przygód z dużą ilością PD (coś za coś)
    Ostatnio edytowane przez Muss ; 30.01.2014 o 12:19

  9. #29
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Garenos Zobacz posta
    i tak modowie się nie przyznają oraz BB mółby się ktoś z nich wypowiedzieć.
    MOD jest od pilnowania porządku na forum/czacie, tylko programiści z BB wiedzą odnośnie tego co się dzieje wew. gry.
    Sic parvis magna..

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poprostu robisz nie te przygody co trzeba

Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.