Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Nowa atrakcja - rozszczepione pokemony

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowy Świat

    Nowa atrakcja - rozszczepione pokemony

    Cześć,
    chciałem się zapytać, czy tylko ja miałem zaszczyt zobaczyć nową atrakcję, to jest rozszczepione pokemony?

    Niestety nie mam screnów, ale wygląda to mniej więcej tak, że w jednym miejscu jest obraz pokemona (widok? ciało?) - ale nie jest ono aktywne, nie da się go kliknąć - jest jak element tła. W dół i prawo od obrazu pokemona jest jego dusza (ciało astralne? energia??) - ono z kolei nie jest widoczne, ale jak się najedzie kursorem, to wtedy się uaktywnia - jest podpis (strach na wróble) oraz 1 (jedynka) - to chyba jako znak jakości... chociaż w przypadku naszej ulubionej gry powinno być chyba Q...

    Myślę, że to rewelacyjny pomysł BB, mam nadzieję, że nie spaliłem im niespodzianki

    Jakie to możliwości... rozszczepione obozy przechwytujące bloki rozszczepione budynki niczym czarna dziura pochłaniające zasoby... wchodzisz rano do gry - i co chwila jakaś niespodzianka

    I juz nikt nie będzie narzekał na nudę

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Prawdopodobnie jednorazowy błąd flasha lub kodu odpowiedzialnego za wstawienie grafiki w odpowiednie miejsce.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.