Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zamiana pd na gwiezdne monety

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zamiana pd na gwiezdne monety

    Od jakiegoś czasu mam zadania główne które nie zdążyłem wykonać przed wbiciem 50lvl i teraz je już w większości zrobiłem gdzie mi wpada pd ale co mi z tego jak niema już nic wyżej jak 50 lvl a pd nie zamienia na gwiezdne monety a moim zdaniem powinno zamieniać skoro się te zadania robi a co wy na to?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Uważam, że Fugges wpadł na świetny pomysł wykorzystania "marnowanych" punktów doświadczenia po wbiciu 50 lvlu. Trzymam kciuki za pozytywne echo ze strony administracji BB.
    Dla przykładu: nagrada za zadanie wynosi 120 PD, ale gdyby tak w ulepszonym magazynie prowiantu była możliwość "konwertowania" zdobywanych PD po osiągnięciu 50go lvlu na gwiezdne monety, możnaby uzyskać 12 gwiezdnych monet. Ot taka moja sugestia
    Ostatnio edytowane przez DjAndyPL ; 28.01.2014 o 19:27

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...iu-zada%C5%84. - link do aktualnej dyskusji na ten temat

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Skoro pojawił się już link do dyskusji na ten temat to pozwolę sobie zamknać.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.