Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Niech moc będzie z konserwatorami.

  1. #21
    Osadnik Awatar lordJan
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co chcecie, TSO walczy o plamę pierwszeństwa dla najbardziej zbugownej gry online

  2. #22
    Pyziolek
    Oni już mają ''palmę''

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    No i będzie kolejna konserwa..... Może zmienicie nazwę gry na niekończąca się konserwa..

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A mnie zastanawia jedno. Jak ta gra jest napisana, że wprowadzenie zmian, które nijak nie mają nic wspólnego z oknem czatu powoduje rozwalenie przewijania? Zmiany nijak nie wiążą się z koszarami a powodują rozwalenie suwaka? Czasami zastanawiam się, czy ktoś w ogóle panuje nad kodem tej gry.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    panuje panuje bo inaczej toby konie miały 2 nogi a ludziki po 3 głowy.

  6. #26
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Działała poczta poprawnie już to skopali zaś to i znów relogi trzeba by usunąć raporty. A tak pięknie już było

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam.
    Czytając dziś forum zastanawia mnie pewna sprawa.Po co jest serwer testowy?
    No bo jak sama nazwa wskazuje powinien służyć do testowania nowości...tylko tu kolejne pytanie.
    Czy te nowości sprawdzają się na testowym i trafiają na grę ?
    Jeśli tak to może przenieśmy się wszyscy na tamten serwer...nie potrafię tego zrozumieć.
    Support ma mnie gdzieś bo po 3 dniach łaskawie odpisano ,że mam wysłać screeny podać nicka osoby ,która otworzyła przygodę i broni jakiej użyłam na owej przygodzie.
    Teraz znowu czekam.Odpowiedzi brak .Nie wierzę w to ,że ktoś sytuację analizuje bo takich jak ja ...zablokowanych...jest z dnia na dzień więcej.
    Jak już wcześniej napisałam z każdą konserwacją wprowadzany jest do gry jakiś błąd.Po co w takim razie te nowości.Dajcie nam spokój z "gównianymi" ulepszeniami i pozwólcie nam normalnie grać.
    To jakaś paranoja...kupić klejnoty...za nie kopalnie diamentów aby za diamenty kupić premium ,które i tak mogę sobie w buty wsadzić bo ciągle jest jakiś problem.
    Mam wrażenie ...przynajmniej w moim przypadku tak jest...że gra w fazie beta działała lepiej i była bardziej stabilna.
    Zdarzały sie błędy ale było ich znacznie mniej niż obecnie.
    I po co jak ktoś wyżej napisał zamieniać starą pocztę ,która działała bez zarzutu na pocztę,która wyczynia cuda ?
    Życze wszystkim ,którzy pracują nad tą grą by spotykały ich takie przejawy ignorancji na co dzień jakie fundują nam tutaj.

  8. #28
    Royalvee
    Szkoda gry, bo raczej zmierza ku upadkowi, brak celu, sensu dla 50l. wieczne problemy, wręcz zniechęcanie graczy do gry, itp, piękny start, niezbyt piękna końcówka...

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Faktycznie, wygląda na to, że suwak nadal sprawia jakieś problemy.
    Dodam, że dziś na testowym zauważyłem ten sam problem. Przeglądarka to FF.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.