Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Niech moc będzie z konserwatorami.

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez DrwalNadDrwale Zobacz posta
    Docelowo Konserwacja ma być stale i uwzględniać dwie półgodzinne przerwy na grę w tygodniu, dodatkowe kwadranse za klejnoty
    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  2. #12
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    popieram, bez pośpiechu, a dokładnie

  3. #13
    Pyziolek
    wyjdzie znów dupa z uszami, xaar będzie ściemniał, że prace trwają i jak tylko coś będzie wiedział to da znać

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Pyziolek Zobacz posta
    wyjdzie znów dupa z uszami, xaar będzie ściemniał, że prace trwają i jak tylko coś będzie wiedział to da znać
    Nie, dzisiaj napisze... "Sorry, taki mamy klimat..."
    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Plan zawsze wygląda obiecująca, przykładowo dziś w nocy jest w planach poprawienie kilku utrudnień: źle przewijający się czat, nieprawidłowy czas produkcji drwala (liściaste) i błąd wizualny z interfejsem Koszar, Magazynu prowiantu itd. (suwak).

    Co więcej, jeśli jutro uda się dokończyć skrypt odblokowujący "zaproszenia widmo", w ciągu dnia odbędzie się krótka przerwa techniczna, której celem będzie uruchomienie tego właśnie skryptu. Będę informować Was na bieżąco o postępach.

    Standardowo, poza przekazywaniem informacji dalej (w obie strony), nie mogę wiele obiecać. Zobaczymy jak sprawa będzie wyglądała rano.
    A rano sprawa wygląda tak ,że przygoda ,która wisiała od 6 dni wisi dalej ....moja frustracja sięga zenitu....i już mnie cholera bierze

  6. #16
    Pyziolek
    Cytat Zamieszczone przez Pyziolek Zobacz posta
    wyjdzie znów dupa z uszami, xaar będzie ściemniał, że prace trwają i jak tylko coś będzie wiedział to da znać
    Cytat Zamieszczone przez zlotko73 Zobacz posta
    A rano sprawa wygląda tak ,że przygoda ,która wisiała od 6 dni wisi dalej ....moja frustracja sięga zenitu....i już mnie cholera bierze
    A nie mówiłem??

  7. #17
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez zlotko73 Zobacz posta
    A rano sprawa wygląda tak ,że przygoda ,która wisiała od 6 dni wisi dalej ....moja frustracja sięga zenitu....i już mnie cholera bierze
    Właśnie... Mam nadzieję że druga konserwa (dziś) to naprawi. I przedłużą czas premium o czas w którym nie moglem robić przygód z zaproszenia.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    I jak Wam działa suwak? Bo chyba nie do końca się udało to naprawić. Kliknąłem na koniec paska i dojechał tylko do 20tki.

  9. #19
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Faktycznie, wygląda na to, że suwak nadal sprawia jakieś problemy. Z tego co widziałem, nastąpiła poprawa auto przewijania czatu (autoscroll) oraz czasu drwala (liściaste).

    Przygody (zaproszenia) 'widmo' - tak jak pisałem na stronie głównej, najprawdopodobniej jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna, podczas której nastąpi uruchomienie specjalnego skryptu. Zadaniem skryptu będzie odblokowanie 'niewidzialnych zaproszeń'. Gdy informacja ta zostanie potwierdzona, dam znać.

  10. #20
    Pyziolek
    Cytat Zamieszczone przez Pyziolek Zobacz posta
    wyjdzie znów dupa z uszami, xaar będzie ściemniał, że prace trwają i jak tylko coś będzie wiedział to da znać
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Faktycznie, wygląda na to, że suwak nadal sprawia jakieś problemy. Z tego co widziałem, nastąpiła poprawa auto przewijania czatu (autoscroll) oraz czasu drwala (liściaste).

    Przygody (zaproszenia) 'widmo' - tak jak pisałem na stronie głównej, najprawdopodobniej jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna, podczas której nastąpi uruchomienie specjalnego skryptu. Zadaniem skryptu będzie odblokowanie 'niewidzialnych zaproszeń'. Gdy informacja ta zostanie potwierdzona, dam znać.
    A nie mówiłem, że będzie dupa z uszami, i że tradycyjnie da znać ? Mówiłem

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.