Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Epickie miejsca pracy - sklad drewna

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Polecam kalkulator i powrót do 2 klasy podstawówki.
    Nie będę wyliczał jak on się opłaca bo każdy myślący skalkuluje to w 20 sekund.

    Dziękuje BB za wprowadzenie tego składu jak dla mnie strzał w 10 a nawet w dwie. Jeszcze 4 dni i stawiam drugi
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 27.01.2014 o 23:09

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    oj andykozakow zakladam ze tobie nie udalo sie skonczyc 2giej klasy skoro nas tam zapraszasz... a jesli taki madry jestes to policz mi zysk na tym budynku przy sadzeniu drzewek iglastych .... pewnie przeogromy jest wg ciebie ... i sadzisz jednym slotem na 5ciu wyspach , u znajomych tez bo przeciez tak pieknie on sadzi :P

    dajesz jedynie swiadectwo twoich ograniczen , zobaczyles korzysc na weglu i juz kisiel masz .... to jest dyskusja o Skladzie jako takim i jakie daje mozliwosci na kazdym z lancuchow.... prawda jest taka ze okazal sie on jedynie wyspasionym smolarzem :P nic ponad to
    Ostatnio edytowane przez okogi ; 27.01.2014 o 23:59

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Mam dwa epickie składy i jestem happy.
    Jak nie wiecie jak z niego korzystać to zgodzę się z poprzednikami - odpuście sobie zakup tego budynku.
    I również marudzeniem, bo się już tego widzieć na forum nie chce.
    jak kogoś nie znasz nie zakładaj ze ktoś z czego nie umie korzystać i ze marudzi i nie tylko ty masz 2 składy wiec nie trzeba sie chwalić

    a temat ma służyć temu ze ktoś chce zwrócić uwagę ze w pewnych cyklach produkcji ten budynek nie jest taki super i tyle

    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    oj andykozakow zakladam ze tobie nie udalo sie skonczyc 2giej klasy skoro nas tam zapraszasz... a jesli taki madry jestes to policz mi zysk na tym budynku przy sadzeniu drzewek iglastych .... pewnie przeogromy jest wg ciebie ... i sadzisz jednym slotem na 5ciu wyspach , u znajomych tez bo przeciez tak pieknie on sadzi :P

    dajesz jedynie swiadectwo twoich ograniczen , zobaczyles korzysc na weglu i juz kisiel masz .... to jest dyskusja o Skladzie jako takim i jakie daje mozliwosci na kazdym z lancuchow.... prawda jest taka ze okazal sie on jedynie wyspasionym smolarzem :P nic ponad to
    hahaha bez dalszych komentarzy

  4. #14
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    dajesz jedynie swiadectwo twoich ograniczen , zobaczyles korzysc na weglu i juz kisiel masz .... to jest dyskusja o Skladzie jako takim i jakie daje mozliwosci na kazdym z lancuchow.... prawda jest taka ze okazal sie on jedynie wyspasionym smolarzem :P nic ponad to
    A Ty na siłę chcesz widzieć w nim tylko wypasionego leśnika, skład ma kilka dobrych stron-głównie smolarnie, oraz słabsza leśników, moja propozycja napisze jeszcze raz to co wyżej, nie wiem czy ktoś zauważył, dodać 3 lvl lesnika i po krzyku.

  5. #15
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Mnie ten skład w ogóle nie interesuje, bo drewna i węgla mam ponad dach magazynu...
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    A Ty na siłę chcesz widzieć w nim tylko wypasionego leśnika, skład ma kilka dobrych stron-głównie smolarnie, oraz słabsza leśników, moja propozycja napisze jeszcze raz to co wyżej, nie wiem czy ktoś zauważył, dodać 3 lvl lesnika i po krzyku.

    no i piekna propozycja ... niech dadza 3ci level na lesnikach , zapewne bedzie to latwiejsze niz redukcja czasu , choc te ostatnie zmiany czasow na normalnych lesnikach sugeruja ze to latwa sprawa ...
    nie wiem dokladnie jak z deskami jest , tego nie sprawdzalem bo mam tylko 1 tartak przez cala gre i starcza ... na lesnikow czekalem bo liczylem ze ich ogranicze skoro tylko sadza i wplywaja jedynie na wyglad wyspy

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie będę Cie uszczęśliwiał na siłę okogi
    skoro Ty nie potrafisz wykorzystać tego budynku na swojej wyspie twoja sprawa
    Trzeba miec nasrane żeby budynek za 50k monet wykorzystywać do sadzenia drzew...

    Kto ma łeb na karku wie co robić pozdrawiam zielonych
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 28.01.2014 o 18:11

  8. #18
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    Trzeba miec nasrane żeby budynek za 50k monet wykorzystywać do sadzenia drzew...
    Tu najwyrazniej nie chodzi o sadzenie drzew, tylko o kiepski design, i nawet jesli budynek jest uzyteczny do czegos innego to nie zmienia to faktu, ze ktos kto byl za niego odpowiedzialny za specjalnie sie nie natrudzil mysleniem, a to wrozy zle na przyszlosc.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Gramy w to nie od dziś i oboje wiemy że mają lepsze i gorsze pomysły
    Różne wtopy już zaliczyli więc coś co dla nas jest oczywiste dla nich bywa czarna magią i potem gracze muszą weryfikować ich rozwiązania.
    Grunt to wyciągać wnioski na przyszłość a tego nie robią niestety.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Dla mnie ten dymiący komin jest nieekologiczny i patrzę na niego ze wstrętem.BB proszę mi to zaraz zmienić.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.