Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Ogólny problem gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar SmakoszDMK
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Ogólny problem gry

    Od jakiegoś czasu mam problem z interfejsem gry mianowicie chodzi o to ze nic nie działa tak jak powinno, czat gry się blokuje nie pokazuje wiadomości zmiana zakładek zwiesza się i tez nic się nie dzieje , menu gwiazdy nie wyświetla nic po za zasobami gienków nie widać, premoi nie widać, wladka to samo zmiana karty z zasobami nie pokazuje nic więcej niz zbedne kolekcje eventowe, Relogi nie pomagają, usuwanie ciasteczek tez nie
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: z (1).jpg, 
wyświetleń: 204, 
rozmiar: 99.8 KB, 
ID: 1817.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: z (1).jpg, 
wyświetleń: 196, 
rozmiar: 23.2 KB, 
ID: 1818.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: z (2).jpg, 
wyświetleń: 202, 
rozmiar: 99.6 KB, 
ID: 1819.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: z (3).jpg, 
wyświetleń: 179, 
rozmiar: 100.2 KB, 
ID: 1820.  
    Ostatnio edytowane przez SmakoszDMK ; 26.01.2014 o 19:12

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie otwieraj introligatora (i możliwe że jeszcze jakiś budynki/zakładki) bo po tym zaczyna się sypać (przynajmniej u mnie)
    ps. daj znać czy pomaga, bo sam jestem ciekawy

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Złota Góra
    Witam
    Mam ogólnie ten sam problem. Długo ładuje się gra, niepoprawne wyświetlanie, produkcja wojska (przeciągam do końca pasek - jest 25/25 jednostek a suwak nie jest na końcu....). Zauważyłem ten problem po aktualizacji flasha ...

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    SmakoszDMK, czy jesteś w stanie odtworzyć problem ponownie? Czy może sytuacja przedstawiona na screenach była jednorazowa?

    TorukMakto, problem z suwakiem zostanie naprawiony dziś w nocy (o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem), to nie ma związku z flashem.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    to do wyzej wymienionych dodam jeszcze cos takiego, chcialam tylko studnie wyburzyc,a tu taki alarm i grafika sugerujaca kopalnie klejnotow (ktorej nawet nie mam na wyspie)
    http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2...5#.UuY0FbTdgdU

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wcześniej takie ostrzeżenie było przy wyburzaniu arktycznej kopalni i kopalni klejnotów, ale teraz rozszerzyli na inne budynki które maja zasób czegoś a które nie wracają do menu gwiazdy po zburzeniu i nie zabierają patentów, czytaj studnie, pola a w niedalekiej przyszyci i kopalnie granitu i szkółki egzo, to jest zamierzone wiec sie nie przejmuj

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar SmakoszDMK
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    SmakoszDMK, czy jesteś w stanie odtworzyć problem ponownie? Czy może sytuacja przedstawiona na screenach była jednorazowa?

    TorukMakto, problem z suwakiem zostanie naprawiony dziś w nocy (o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem), to nie ma związku z flashem.

    tak jestem w stanie , zmiana internetu z szybkiego na jeszcze szybszy nie zmienia nic. Mialem cichą nadzieje ze to przez mobilny internet ale nie, gdyż brat korzysta z 100x szybszego internetu i jest problem ten sam. Ogólnie zauważyłem ze od jakiegos czasu mapa laduje sie dość długo i własnie przez to występują takie błędy.
    Czesto informuje o tym osoby grajace na czacie ze nie dziala nic i ciezko zrobić cokolwiek.Ponowne screeny wrzuce jak sie zaloguje

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzisiaj są duże problemy z logowaniem

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie podobnie, w poczcie mam znalezioną rudę ale w okienku nic - bez rudy i przyjmij
    poza tym chciałem wyburzyć zużytą kopalnie rudy i kicha = bez odświeżenia nie dało się nic zrobić http://scr.hu/1hjf/uivx2

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mnie sie popsuła karta grafiki w lapku, to już po raz drugi przez ta grę

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.